Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy hülyeséget csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hülyeséget csináltam. Nem akartam, hogy megtörténjen, de mégis így alakult. :S Nem tudom, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Több mint 4 éve élek párkapcsolatban. A barátom 22 éves. Eddig kétszer megcsalt, egyszer volt csak szex, a második alkalommal csók volt köztük.(Két különböző lány volt.)Akkor megbocsájtottam neki, de az első lány miatt még most is van, hogy nagyon haragszom, és soha nem fogom elfelejtei. A lány az egyik legjobb barátnőm volt, addig az éjszakáig. 4-en mentünk le bulizni, a barátom, a haverja, a barátnőm meg én. Én rosszul voltam, így hazamentem, a barátnőm meg sikeresen összeszűrte a barátommal a levet egy éjszaka erejéig. Vele már természetesen nem tartom a kapcsolatot, de elég mélyen érintett.Most nem rég valamelyik buliban összefutottam az exbarátnőmmel. A barátommal voltam, és láttam, hogy folyamatosan őt nézi.Leültünk egy asztalhoz, a csaj meg odajött köszönni. Olyan szívesen belemásztam volna az arcába, de ha jól tudom, a lány nem tudja, hogy én tudom, hogy mi volt köztük. Úgyhogy csak csendesen hallgattam. Elhívta a barátomat táncolni, akkor kicsit kitört belőlem az állat, és megmondtam a csajnak, hogy tudok mindent. Inkább el is ment. Buli közepe fele kicsit sokat ivott már a barátom, én meg kimentem a diszkó elé. Amikor visszamentem láttam, hogy az exbarátnőmmel táncol. Nem tudom, elborulhatott az agyam, ott volt mellettem a legjobb spanja, fogtam és lekaptam. Persze ebből is én jöttem ki rosszul, mert hogy mit képzelek magamról. Most éppen mosolyszünet van köztünk, mert szerinte ez nem volt szép dolog. Szerintem meg az nem, hogy táncolt az exbnőmmel...És az alkohol nem magyarázat.Mindenki állítja a maga igazát...És nem jutunk sehova...Mit csinálhatnék?
2010. aug. 24. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Tudod mit?

Bírom az ilyen kérdéseket, eggyütt vagy egy ekkora tahóval, és csodálkozol, hogy mik vannak, és ide jössz sírni. Nem rosszindulatból, de ma annyi ilyet olvastam már...

Megcsalt, kétszer. Többször is meg fog, bár gondolom nemhiszed el. Az érzéseidet tökééletesen figyelmen kívül hagyva táncol nem csak más lányokkal, de egy olyannal, akivel akkor szexelt, mikor veled eggyütt volt...

És még neki áll feljebb, ha te lekapod EZEK UTÁN az egyik haverját?

18 éves vagy, SOKKAL jobbat kaphatsz ennél, tényleg egy ilyen sráccal akarsz lenni aki lábtörlönek használ?

De tudom, hogy hiába tépem a számat, szinte már nem is sajnálom az ilyen "áldozattipusokat", lépni tudni kell, tudod, hogy szakítani kellene, nem teszed. Azt kapsz amit megérdemelsz...

2010. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Tényleg durva volt tőled, de figyelj.. ő már többször megcsalt, és még mindig legyeskedik az exbnő körül... HA nem érti meg, nem ér ennyit a pasi, és jól tetted h lekaptad a spanját.
2010. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

es most konkretan mit szeretnel?

leirtad, hogy mi tortent este egy bulin, meg hogy elborult az agyad.

2010. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Szerintem hagyd el a barátodat, ha ennyi hűség nincs benne,és ezek után is úgy csinál, mintha semmi nem történt volna, akkor sosem fog megváltozni.
2010. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

Igaza van. Ha azt mondod, hogy megbocsátasz neki, akkor bocsáss is meg, és ne csapj ekkora hisztit, mert ő elmegy táncolni mással.

Ha meg nem bocsátasz meg, mondd neki azt...

De ez, hogy hazudozol mind neki, mind magadnak, ez sehova sem vezet.

2010. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
menekülj
2010. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De ezek már kb 2 évvel ezelőtt voltak...

Azóta nem csalt meg, csak ez volt, viszont ezen nagyon kiakadtam...De én nem fogom keresni, most ő duzzog, neki áll feljebb, és nem is keres.

2010. aug. 24. 20:07
 8/18 anonim ***** válasza:
ha 2 éve megcsalt 2szer is akkor miböl gondolod h azota nem csalt meg?:S
2010. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hagyd el a pics*ba, hidd el 2x megtette, mostmár könnyü szivvel megint meg fogja tenni épp azért is mert hogy akkor most te is "megcsaltad". Így szerintem büntudata se nagyon lesz (már ha eddig volt)
2010. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, mert azóta szinte együtt lakunk. Meló után hozzám jön, vagy én megyek hozzá. Nincs sok szabadideje nélkülem...Ha meg e mellett megcsalt még, és megtudom, akkor biztos hogy ennyi...
2010. aug. 24. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!