Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy hülyeséget csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hülyeséget csináltam. Nem akartam, hogy megtörténjen, de mégis így alakult. :S Nem tudom, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Több mint 4 éve élek párkapcsolatban. A barátom 22 éves. Eddig kétszer megcsalt, egyszer volt csak szex, a második alkalommal csók volt köztük.(Két különböző lány volt.)Akkor megbocsájtottam neki, de az első lány miatt még most is van, hogy nagyon haragszom, és soha nem fogom elfelejtei. A lány az egyik legjobb barátnőm volt, addig az éjszakáig. 4-en mentünk le bulizni, a barátom, a haverja, a barátnőm meg én. Én rosszul voltam, így hazamentem, a barátnőm meg sikeresen összeszűrte a barátommal a levet egy éjszaka erejéig. Vele már természetesen nem tartom a kapcsolatot, de elég mélyen érintett.Most nem rég valamelyik buliban összefutottam az exbarátnőmmel. A barátommal voltam, és láttam, hogy folyamatosan őt nézi.Leültünk egy asztalhoz, a csaj meg odajött köszönni. Olyan szívesen belemásztam volna az arcába, de ha jól tudom, a lány nem tudja, hogy én tudom, hogy mi volt köztük. Úgyhogy csak csendesen hallgattam. Elhívta a barátomat táncolni, akkor kicsit kitört belőlem az állat, és megmondtam a csajnak, hogy tudok mindent. Inkább el is ment. Buli közepe fele kicsit sokat ivott már a barátom, én meg kimentem a diszkó elé. Amikor visszamentem láttam, hogy az exbarátnőmmel táncol. Nem tudom, elborulhatott az agyam, ott volt mellettem a legjobb spanja, fogtam és lekaptam. Persze ebből is én jöttem ki rosszul, mert hogy mit képzelek magamról. Most éppen mosolyszünet van köztünk, mert szerinte ez nem volt szép dolog. Szerintem meg az nem, hogy táncolt az exbnőmmel...És az alkohol nem magyarázat.Mindenki állítja a maga igazát...És nem jutunk sehova...Mit csinálhatnék?
2010. aug. 24. 20:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
:S
2010. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

„Azóta nem csalt meg, csak ez volt, viszont ezen nagyon kiakadtam..”

Ha 2 éve nem csalt meg, és te (elvileg) megbocsátottál neki, mért akadtál ki? Nem ártana, ha ezt a kérdést megválaszolnád, legalább magadnak.


„De én nem fogom keresni, most ő duzzog, neki áll feljebb, és nem is keres.”

Azért azt be kell látnod, hogy ebben a konkrét szituációban igaza van, jogosan duzzog. Ő táncolt valakivel, te megcsókoltál valakit… további magyarázatot azt hiszem, nem igényel a dolog.

2010. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk azért, mert azzal a lánnyal táncolt, akit tudja hogy azóta utálok, mellékesen megbocsájtottam, viszont azt is tudta, hogy bennem ez mekkora nyomot hagyott!

Ezért akadtam ki...

2010. aug. 24. 20:17
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

Már ne is haragudj de te egy buta nő vagy! Azt sem tudod mit akarsz, de ne várd el h így bárki is megbecsüljön. A barátod ezek után nagyon jól tudja h bármit megtehet, hiszen egyszer megcsalt és akkor is megbocsátottál neki. Ebből neki az jön le h ha 25ször teszi meg akkor 25ször borulsz megint a nyakába...elárulom neked h engem most bántott a barátom (aki azóta ex),azért mert buliban odajött hozzám egy haver aki megkérdezte h hogy vagyok. Az exem kiakadt, persze előtte 3 órán keresztül tequilázott. Rángatta a karom, ordítozott velem,megpofozott stb...semmi oka nem volt h bántson(kár h csak egy év után mutatta meg ezt az oldalát) én nem bocsátottam meg neki mert az ilyen ember egy legalja féreg...ha megcsalt nem szeret! de te tudod! viszont ha még ezek után is kibékülsz vele akkor sztem ne írj ide és ne kérj tanácsokat mert csak porrá égeted magad!

Sok sikert!

18/L

2010. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

természetesen neked van igazad :)

Ez alap. Én sem csináltam volna másképpen.

Akik leb.sznak h buta vagy...ne higgy nekik. Ők nem tudják h milyen szeretni vkit, de én tudom. 5 éve élek párkapcsolatban, és a pasim 2 év után hasonló dolgot megcsinált velem mint amit veled a fiúd.

Annyi különbséggel hogy az én pasim "csak" a csókig jutott...de az is bőven elég. És én is megbocsátottam neki, mert egyszerűen szeretem. Azóta nem csinált rosszat, bár pár napja igencsak érdekes msn neveket látok nála..persze ismeretlen csajneveket....

De megmondtam neki h úgyis megyek szórakozni a barátnőimmel pénteken...és majd én is felveszek msn-re mindenféle pasit...ez persze már nem tetszett neki.


Na mindegy, csak azért írom le ezeket, mert én pontosan tudom h mennyire lehet szeretni vkit....olyankor teljesen vak az ember és mindent megbocsát. Sajnos.


De egyet elhatároztam. Ha még 1x nem fogok megbocsátani. Soha többet!


Sztem te se keresd, ne hívd, ne írj....különben meg 18 évesen jobbat is kaphatsz! Hidd el nekem...!



(jah, és még annyit h nekem is lett volna alkalmam h megcsaljam a pasim...és nem tettem. Hagy ne mondjam h azóta is bánom h én nem smároltam mással)


22/L

2010. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Onnan tudom, mert azóta szinte együtt lakunk. Meló után hozzám jön, vagy én megyek hozzá. Nincs sok szabadideje nélkülem."


Te nagyon buta vagy. Biztos vagyok benne, hogy megcsal. Nincs sok szabadideje? Ugyan már! Fél óra is elég ahhoz, hogy megcsaljon. Ha eddig nem hagytad el, akkor tedd meg most, mert nagyokat fogsz te még csalódni ebbe a fiúba, abban biztos lehetsz. Most mi jóság van ebben amit most csináltok? Kimész 5 percre és már azzal a nővel táncol akit megdu.gott, pont akkor amikor te beteg voltál? Hát ne haragudj, de nincs neked önbecsülésed vagy egy kis női büszkeséged? Ezek után úgy dobtam volna ki, mint macskát szar.ni. Elnézést a csúnya kifejezésért, de tényleg. 19/L

2010. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek köszönöm, hogy megosztotta velem:)...

Legalább valaki mellém is áll...

A nincs sok szabadideje nélkülem-et meg úgy értettem, hogy mivel hozzám jár haza, így "szinte" mindig együtt vagyunk. Maximum egyedül megy ki cigizni a teraszra, meg fürdeni...ezt takarja a szinte. Szóval nem hiszem, hogy azóta megcsalt. Keresni meg nem fogom, egy haverja írt rám előbb msn-en, kicsit érdeklődött, merem feltételezni hogy ő volt az...Sőt...

2010. aug. 24. 20:34
 18/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok, áhh, annyira tipikus...

De télleg bocsi a "kitörésért"... cask aztán ne ide járj panaszkodni. Kutyából nemlesz szalonna, a pasid tudja, hogy bűntudat nélkül megtehet bármit. Buta vagy, vagy csak szerelmes, nemtudom. Tiszta szívből szeretem a barátomat, de ha csak egy csók is lenne, repülne, főleg 18 évesen..

2010. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!