Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Parragh mégis hogyan juthatott...

Parragh mégis hogyan juthatott hozzá bizalmas információkhoz a hallgatókkal kapcsolatban? Amit ő állított az egy arcátlan hazugság, ugyanis a TO nem ad ki ilyen dolgokat. És az interjú során is össze vissza habog, ugyanazt a hülyeséget hangoztatva.

Figyelt kérdés

Olyan 2:40-től kezdődik:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1JYhC..


2012. dec. 14. 15:21
 1/5 A kérdező kommentje:
illetve 2:35-től.
2012. dec. 14. 15:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam élőben az interjút, és csak döbbenten ültem. Ilyen már a Kádár-rendszerben sem fordult elő, legalábbis profibban tudtak adni már akkor a látszatra.


Úgy jutott hozzá az infóhoz, ahogy a kedves Kormány és szóvivője, Gíró-Szász András úr is: Vagy a titkosszolgálatokat vették igénybe, vagy ha nem, akkor egy attól független, hozzájuk bekötött magán spiclihálózatot.


Látszik ebből is, hogy semmitől a legalkotmányellenesebb dolgoktól sem riadnak vissza, ha le akarnak járatni valakit, vagy valamilyen csoportot.


Ezek után már csak azt kérdezem, hogy azt is tudni fogják, hogy szavaztam?

2012. dec. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem ad ki. Ez később Parraghnak is leesett, mert csak hebegett habogott.

Amúgy ha Parragh Úr egy kicsit is tisztába lenne a hatályos felsőoktatási törvénnyel, akkor nem vádolt volna meg senkit azzal, hogy hány évig is jár egyetemre. Ugyanis jelenleg mindenkinek 12 félév 6 év (orvosoknak 14félév – 7 év) jár államilag támogatottan (már ha felveszik államira).

Ha valaki 7-8-10 éve jár egyetemre az vagy közben halasztott és passzív féléven volt (tehát semmibe se került az államnak), vagy pedig fizeti a tandíjat a plusz félévei után(fizet azért hogy tanulhasson).

Erre a 12 félévre (6 évre) jöhet még ré 3 év PhD képzés.


De olyan, hogy valaki 14-16-20 félévet (7-8-10 évet) tanul államilag támogatottan az első diplomájáért, olyan ma már nincsen. (Ellenben Parragh vagy Orbán idején. Akkor akár 3-4, akár 5 diplomát is lehetett ingyen, állami finanszírozással szerezni.)

2012. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is meglepődtem, amikor néztem élőben. Hát most erre mit mondjak, ha valaki arra büszke, hogy illegálisan szerez titkos infókat... A másik, hogy nem értem mi baja van azzal, ha valaki passzív félévre jelentkezik be? Mert az az államnak egy forintjába nem kerül. A diák ez idő alatt dolgozhat, hogy legyen elég pénze folytatni a tanulmányait például.
2012. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma közölte Péterfalvi Attila, az adatvédelmi hatóság (fideszes) vezetője, hogy nem vizsgálja, hogy juthattak a diákvezetők adataihoz Parragh és Gíró-Szász. Arra hivatkozott, hogy a diákvezetők közszereplők, és nekik el kell viselniük azt is, ha ilyesmit a nyilvánosságban közölnek róluk. De még ha ez így is van, szerintem attól még jogellenes az adatszerzés ténye, és ezt vizsgálni kéne.
2012. dec. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!