Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álom, új módszer?!

Tudatos álom, új módszer?!

Figyelt kérdés

,,Gyakori kérdéseken írta valaki egy kérdéshez, hogy 'hordj karórát, pillants rá, jegyezd meg az időt, nézz el másfele, nézz vissza az órára, és ez rögzülni fog az álmaidban is.''


Ezt olvastam egy kérdés alatt. Ha valaki tud valamit a témáról (arra gondolok, hogy pl: mennyire sikeres, mennyi ideig kell csinálni, hányszor naponta, stb..), az írjon!


Köszönöm előre is a válasz(oka)t. :)



2012. dec. 17. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

tudatosalom.hu-n van egy elég jó fórum.


Egyébként ez a módszer azért jó, mert álmodban nem látod normálisan az időt. Tehát az órádon álmodban [ha pl. kijelzős óra] 64:28 lesz az idő, ami ugye nincs és ebből rájössz, hogy álmodsz.

Naponta többször éri meg csinálni, de szerintem nincs konkrét szám, 10-15 alkalommal alapból megnézi az ember az óráját.

2012. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak állítólag ha egy pontot folyamatosan néz az ember, akkor az álom szertefoszlik
2012. dec. 17. 21:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, digitális kijelzős
2012. dec. 17. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
én azt olvastam hogy meg kell magadtól kérdezd, hogy ébren vagy-e és ezt napi többször. szerintem ugyan azt a célt szolgálja mint az órás:)
2012. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak a valóságteszt sokkal fárasztóbb, és kell hozzá kitartás :D Órámra meg ránézni, elnézni, majd visszanézni napi 35-ször nem olyan fárasztó :D
2012. dec. 17. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:
én valóságteszttel szép sikereket értem el, ennek a módszernek meg nem értem a lényegét. Erről hogy jössz rá, hogy ez nem a valóság? :D
2012. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!