Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodom,...

Mit jelent, ha azt álmodom, hogy meghalok, de kiderül hogy mégse, s szomorú vagyok hogy élek?

Figyelt kérdés
Zsinórban második éjszaka van ez. Bejelentik, hogy meghalok, de csak én tudom. És magamban örülök, hogy meghalok. De később(az első álomban 30 perc a másiknál több nap) kiderül, hogy tévedtek és túlélem. Emiatt szörnyen csalódott leszek. Ez azt jelenti, hogy vágyom a halálra, vagy mi? Sajnos mindig is ott rejlett bennem a mazochizmus, az öngyilkosság gondolata, de mára már tudok uralkodni magamon és próbálok örülni az életnek. Ötlet, segítség ?

2012. dec. 16. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Örülj az életnek, örülj h te lettél az aki megszületett nézd az élet csodáit bevallom csak 13 éves vagyok de én látom az élet csudáit és megbecsülöm nekem is jót szokott tenni ha leülök és nézzem a felhőket és csak ugy gondolkodok, én hiszek enne h az embernek több élete volt lehet h ez az egyik életedből jött elő, nézhetek hülyének engem de én ebben hiszek... és ne legyél öngyilkos:)
2012. dec. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:DD sosem tennék meg

de a kötél nem is olyan rossz ötlet ..

2012. dec. 19. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne gondolj a halálra:'// azzal csak elfutsz a gondok elől de következő életedbe ugyan úgy ott lesz és csak több gondod lesz. Higgy nekem:) lehet h fiatal vagyok de kis korom óta tanulok erről és tudom h az öngyilkosság nem old meg semmit, én is akartam öngyilkos lenni de minek?
2012. dec. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!