Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenhet álmomban a...

Szeszil kérdése:

Mit jelenhet álmomban a bundás banán?

Figyelt kérdés
Álmomban a sógornőm megrendelte tőlem és anyámtól a bundás banánt és valami húsos ételt mellé amiről már nem derült ki mi az.Meg is mutatta milyen de nagy fejtörést igényelt hogyan csinálták.Rájöttem,hogy darába forgatták úgy sütötték ki.Nagy nehezen elkészült és az unokahúgaim mind befalták ,erre nagyon szomorú lettem.Utána ,valahonnan rendeltek nekem ugyan olyat amilyet mutattak mert megsajnáltak.Elég hosszú és összefüggő álom.Ki tud mondani róla valamit?
2012. szept. 28. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nos, ez lenne az előbb említett étel?: [link]
2012. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :))
2012. szept. 28. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
hát na :D lehet azért álmodsz vele mert szereted... vagy nem... ezt így nem lehet eldönteni.
2012. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyet nekem is álmodhatnál ide az asztalra:)Nyami:)
2012. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
# 4/4 rendben. :)))
2012. szept. 28. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:

A jövőd miatt aggódsz ami oly bizonytalan és kétségbeejtő mint egy ízletes bundás banáné egy megterített asztalon.

Vagy sok a szorongás benned amit a férfiak által képviselt sztereotípiák rád erőltetése miatt van amire a megoldás ha női praktikával kirántod a banánjukat!


László jósnő

2012. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem csak éhes voltál, ezért álmodtad ezt.
2012. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!