Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » "Szellemes"álom Mit jelenhet?

Piciregica kérdése:

"Szellemes"álom Mit jelenhet?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy ültem egy asztalnál,és elöttem volt egy csomag gyufa és egy ceruza.Aztán egy szellem felemelte a gyufásskatuját,kihúzott egy gyufát,meggyújtotta és azzal a gyufával meggyujtotta a ceruza hegyes részét.Nagyon féltem,de nem jött ki hang a torkomon,és megmozdulni sem bírtam.Végig tudtam hogy ez álom,de nem tudtam felébredni,csak pár percre rá.
2010. aug. 15. 13:28
 1/5 anonim válasza:
Valami rosszat tettél nemrég és most rettegsz hogy kiderül.Félsz a szemrehányástól.
2010. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.,köszi

2.KÍMÉLJ MEG A HÜLYESÉGEIDTŐL!!!

Elég baj,ha téged az tezs boldoggá,hogy ilyen értelmetlen hülyeségeket írogatsz.Látszik az értelmi szint-.-"

2010. aug. 15. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
szia. nem alvásparalízis volt? én ugytudom ,hogy ezt így nevezik. nekem is volt már ilyen, hogy rohadtul féltem álmomban, és tudtam hogy alszom és fel kell kelnem, aztávalahogy felkeltem de nemtudtam megmozdulni egyből, csak pár másodperc után.. és igencsak félelmetes. neten olvass utána ennek, van pár dolog írva róla.
2010. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szija!Okés,utánaolvasok.Kösziiii!!!:D
2010. aug. 15. 14:13
 5/5 anonim válasza:
sztemis az
2010. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!