Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez mit jelenhet?

Szerintetek ez mit jelenhet?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm anyukája több mint két éve halt meg.Álmomban ültünk egy szobában,a barátnőm,az unokatesója,és én.Egyszer csak belépett az anyukája.Ragyogott,mosolygott,és rám nézett egyfolytában.Tekintetéből tudtam,hogy csak én látom őt..Többiek csak érezték valami furcsának a jelenlétét.Közben én ettem valamit,amiről késöbb kiderült,hogy az anyukája csinálta nekünk.Odament a lányához átölelte,mire a barátnőm elsírta magát..Mielött elment volna az anyukája hosszan a egymás szemébe néztünk,nem szólt egy szót se,de szemei mintha azt akarták volna mondani,hogy vigyázzak a lányára..meg,hogy köszöni,amiért mellette állok.Szerintetek ennek az egésznek lehet valami jelentése?
2011. júl. 2. 14:26
 1/1 anonim válasza:
Valószínűleg az anyukája neked akart üzenni.Tudatni akarta veled,hogy vigyázz a barátnődre( és most is vigyázol rá) ezért megköszönhette a sütivel.Továbbá azt is tudatni akarta,hogy ő jól van nem kell érte aggódni és az is lehet,hogy több álmodban fog még szerepelni.Valószínűleg neked szólt az üzenet,és lehet azért nem látták a többiek (beleértve a lányát),hogy ne okozzon neki fájdalmat(és ezért is nem az ő álmában jött elő).Az pedig, hogy átölelte az anyai gondoskodást,féltést jelképezi és azt, hogy ő vigyázni fog a lányára(és rád is).
2011. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!