Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Vagy jelenhet...

Mit jelenthet? Vagy jelenhet egyáltalán ez bármit is?

Figyelt kérdés

Az a szitu, hogy már 4. hete próbálkoztam a tudatos álmodozássasal (angolul Lucid Dreaming, így közismertebb)

Hallottam egy olyan trükköt, miszerint fél órával hamarabb állítsam be az időt, majd felkelésem után az órát kapcsoljam ki. Így is tettem. Visszafeküdtem, akkor már úgy, ahogy azt kell: hátra. De valamiért nrm tudtam még mindig álmodni, így feladtam. Nem tudom mennyi időt feküdtem háton. Az történt utána, hogy nem is tudom, olyan érzés, mikor az ember tudatában van, hogy alszik, hallja, mit beszélnek körülötte az emberek....amolyan félálom. Mikor ilyen van velem, akkor utána, mikor teljesen felkelek, mindig végigkérdezem a többieket erről, meg arról, hogy mondták-e ezt, meg azt. Persze igen.

Ilyen állapotban voltam, mikor egyszer csak tisztán, világosan, és nagyon kivehetően hallottam egy varjúkárogást. A szemhéjamon nem szűrődött át a fény, így gondoltam, hogy biztos olyan 4-fél 5 körül lehet az idő, félálomba vagyok, és behallatszik az ablakból. Meg is nyugodtam, és nem izgattam fel magam a következőnél sem. Azonban a következő után nagyon furcsa, ijesztő, és érdekes dolog történt: olyan hangot hallottam, mintha valaki, vagy inkább valami közvetlenül a pofám előtt a párnámon végighúzott volna egy hosszú tárgyat. Nem láttam, de hallottam, és éreztem is. Előtte meg mintha hallottam volna amolyan nagyon rövid ideig tartó zümmögést is, de ebben nem vagyok olyan biztos. Rögtön felébredtem rá, szerintem az ijedségtől. Még a szemem kinyitása közben vettem észre azt is, hogy az éjszakából szinte rögtön nappal lett, nagyon világos lett egyik pillanatról a másikra. Ha olyan világos lett volna, mint a károgásnál, akkor azt észrevettem volna, mert a fény átszűrődik a szemhéjamon.

Na mit jelenthet ez? Már ha egyáltalán álom....


2012. ápr. 27. 05:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél fényt. Azzal gyorsabban fogsz sikereket elérni.
2012. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis. Félálomban voltál, azt írtad, akkor csak az lehet. Túl stresszes vagy.
2012. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tuti? Azt úgy tuttam, csak nyitott szemmel lehet :O
2012. ápr. 27. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!