Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem emlékszem, hogy tegnap...

Nem emlékszem, hogy tegnap álmodtam volna bármit is! Ez mit jelenthet?!

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden ember minden éjjel 3-at álmodik ezt vhol már olvastam, de hogy hol azt nem tom.
2011. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ööö, azt tudom hogy akkor is álmodik az ember, ha nem emlékszik rá, de így is van megfogalmazva a kérdés, csak azt nem értem h miért?

Valaki lenne szíves belemagyarázni valami ezoterikus f*szságot? Nem hinném h csak nagyon kimerült voltam.

2011. febr. 20. 18:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztosan álmodtál csak nem emlékszel rá.
2011. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A földönkívüliek az Eger felett lebegő űrbázisukról szuper-omega sugarak segítségével törölték a memóriád egy részét. Pont azt, ami miatt nem emlékszel, hogy tegnap álmodtál volna bármit is!
2011. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"A földönkívüliek az Eger felett lebegő űrbázisukról szuper-omega sugarak segítségével törölték a memóriád egy részét."


Hát ez jó röhögtem is rajta egy jót! :)

2011. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
miért kell minden hétköznapi dolognak ezoterikus jelentőséget tulajdonítani? van úgy, hogy az ember nem emlékszik arra, mit álmodott. ennyi. miért olyan különös ez? ne mond, hogy még nem történt veled ilyen...
2011. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elfognak vinni az ufok,es atalakitanak bkv ellenorre! Azt ajanlom, hogy nagyon VIGYAZZ!!!
2011. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom ilyen válaszokat vártál:

Az éjjel elraboltak az UFO-k. Szörnyű kísérleteknek vetettek alá, majd mielőtt elengedtek, kitörölték az agyadból az éjszaka viszontagságos emlékeit. Ezért reggel, mikor kinyitottad a szemed, már nem emlékeztél semmire sem.

Ami valójában történt: néha mindenkivel előfordul, hogy nem emlékszik arra, hogy mit álmodott. Ez többnyire akkor történik, ha mélyen alszik az ember. Álmodtál pedig.

2011. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

19:09 ezen besírtam xD

Ez a kérdés nem komoly, de akinek nem jön le az.. xD

2011. febr. 20. 23:06
 10/10 anonim ***** válasza:

De: ez a kérdés komolyan is ugyanígy hangzik.


Akkor nem emlékszel az álmodra, ha nem az álomfázisból ébredsz fel.

2011. febr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!