Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A mamám már lassan két éve,...

A mamám már lassan két éve, hogy meghalt, mégsem emlékszem arra, hogy álmodtam volna róla ez miért van?

Figyelt kérdés

Hiányzik nagyon , nem is olyan volt hogy 1 héten egyszer láttam volna, hanem minden nap találkoztunk hiszen a mellettünk lévő házban lakott. Még arra is emlékszem mit mondtam neki utóljára, nem volt beteg , jó persze idős volt már, de olyan különösebb betegsége nem volt. 83 éves volt, de jó egészségben volt a korához képest.


Most a kérdésem az hogy , miért nem álmodok vele? vagy valami? ez egy ilyen kérdés bocs , csupán érdeklődöm hogy hátha tud valaki mondani valamit.


2010. szept. 19. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:

èrdekes kérdés.

De nem biztos hogy minden rokonoddal vagy hozzád közelálló emberrel a halála után álmodni fogsz.


nekem is a mamám a szomszédban lekott, vagy is nagyon közel álltunk egymáshoz.

Külföldönéltem egy darabig, akkor még élt, ha álmodtam akkor csak anyukámmal (aki szintén élt).


aztán pár évet otthon voltam, és meghalt a mamám, és mikor megint külföldre költöztem szinte napi álmok lettek a mamámmal. anyuval többet nem álmodtam. mamával viszont úgy álmodtam mintha soha nem halt volna meg... aztán haza költöztem megint és ezek az álmok teljesen megszüntek, majd kb 5 év múlva megint külföldre költöztem, ahol megint de már ritkábban megjelentek ezek az álmok, föztem vele a házában meg ilyenek, olyan volt mintha egy hosszú nyaraláson lett volna. aztán ritkultak az álmok. 3 éve élek külföldön most már és mikor terhes lettem 1x álmodttam vele, lehet hülyeség de olyan volt mintha belém lépett volna, és szó szerint felugrottam arra ébredtem. aztán többet nem álmodtam vele, az elözö hétig. utolsó hetekben vagyok és az érdekes hogy a mama volt de nem a megszokott környezetben álmodtam vele hanem olyanba ahol soha nem láttam.


nem hiszek szellemekben, meg semmi ilyen dologban. ezt az agyam kreálja.


amúgy nagyapám is nagyon közel állt hozzám még sem álmodom vele soha.

2010. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En apam is meghalt 16 honapja. 3 hettel az oncyilkossaga elott beszeltem vele. En sem almodtam meg egyszersem vele, pedig nagyon akarok.

Baratnom 4 eve halt meg, rakban. 8 honapig minden ejjel vele almodtam. Mig egyik reggel felkeltem, es raszoltam, hogy hagyjal beken. Soha tobbet nem almodtam vele. Nem akartam hogy almodjak vele, mert almaimban allandoan veszekedtunk, holott mig itt volt, nem.

Nem tudom, hogy edesanyad miben halt meg, de, mint az en esetemben, letezik az, hogy aki a sajat eletet veszi el, nem jut a tuloldara, es nem tud jelentkezni?

2010. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én gyakran álmodtam vele, de az arca évekig nem jött elő álmomban csak nyaktól lefelé láttam, és a hangját hallottam.

Talán 7-8 év után láttam elősször álmomban az arcát.

2010. szept. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!