Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez most micsoda?

Ez most micsoda?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és már sokadszorra álmodom azt, hogy lefekszek azzal a pasival akibe szerelmes vagyok. (nem vagyunk együtt.)

másnap minden apró rezdülésre emlékszem, minden este szexelünk, csak más-más helyszínen.. Erre ma találkoztunk, rám nézett és olyan érzésem volt, hogy tudja, hogy róla szólnak az álmaim. (ami persze biutos nincs így). és elkezd olyan "huncutul" mosolyogni, én meg annyira szégyellem magam emiatt :(

És tudom, hogy azért álmodom ezt, mert erre vágyom...


2012. szept. 19. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már :) Inkább örülj neki :) Mosolyogj te is huncutul ;)
2012. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:)))
2012. szept. 19. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mosolyog rád így mert tetszel neki. :) Az álmaidról nyílván nem tud, hacsak nem mesélted el valakinek aki kikotyogta.
2012. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mit álmodott? :)
2012. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem meséltem el senkinek, ez az én kis titkom :)
2012. szept. 19. 21:19
 6/8 nagylzs ***** válasza:

Ez egy álom volt, és az álmaidat nem igazán tudod irányítani. Szerintem azért álmodsz róla, mert napközben nagyon sokat gondolsz rá. (Mert szerelmes vagy.) Emlékszem egyszer egy csomó szőlőt kellett szüretelnem, utána egész este szőlővel álmodtam. Ez is valami ilyen lehet. Azt hiszem nem csak a vágy szüli ezeket az álmokat, hanem a hőn áhított személlyel való állandó foglalkozás. Ami belevési az agyadba, és utána nem tudod kikapcsolni.


De most akkor mi a kérdés valójában? Mire vársz választ?

2012. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
SZERELMESKEDÉS (Önmagáért beszélő álom)- Ha valaki olyannal szeretkezel, ami megdöbbent, esetleg irtóztat: keresd: azt a személyt, aki álombeli szeretkezőpartnered ismeretségi, baráti körében található, és akire ébren nem mersz gondolni. Szeretkezni igen tiltott személlyel: bátorság; egyenes jellem; jó feladatmegoldó, elemző képesség.
2012. szept. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek !
2012. szept. 22. 15:54

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!