Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki segítene megfejteni az...

Valaki segítene megfejteni az álmomat?

Figyelt kérdés

Talán egy kicsit hosszú,de kérem akinek van ideje olvassa el.Köszönöm


Azt álmodtam,hogy egy elhagyatott városban járkálok,ahol narancsszínű az égbolt,és régi elhagyatott téglaházak állnak

[link] valamelyest ehhez hasonlóak,és az egyik házba bemenve láttam egy falon függő nagy fatáblát,a tábla azt ábrázolta,hogy ha az emberek különböző Isteneket imádnak,akik grotesz félig hal,félig kutya,félig polip,és még sok más dolgok voltak,szóval ha ezeket imádták akkor valamelyest ők is hasonlóra torzultak,az álmomban a képek közül háromra emlékszem:Az egyik egy kutyásra torzult emberi fej,az egyik egy uborkához hasonló zöld fej,aminek két szeme volt és egy undorító körkörös fogakkal teli szája,és egy harmadik amin ugyan olyan uborka-fej volt mint az előző,de csak szájak voltak.Később sétálgattam még és bementem egy házba,ahol egy szobában találtam egy csapóajtót nem lefelé vezetett,hanem egyenesen,de ahová vezetett kb. derékmagasság volt így négykézláb kellett mennem,hogy érzékeltessem olyan volt mint egy padlás csak kb. 50 centi magassággal,ott találtam egy ülő csontvázat,ami mellett egy láda volt,a ládáról lesöpörtem a port és a pókhálót,de nem emlékszem,hogy mi volt a ládában.Ahogy kimásztam a helységből bejött a házba két kutyásra torzult ember,(Úgy néztek ki mint a vérfarkasok,csak több emberi vonással.)És meg akartak támadni,de magam mellett egy szekrénynek támasztva találtam egy nagykalapácsot,Kb. ilyet [link] csak egy régiesebb kopottabb darabot,a torz félemberek jöttek felém,és védekezésképp az egyiket a kalapáccsal a feje csúcsán,a másikat pedig egy oldalsó suhintással ütöttem le,majd eldobtam a kalapácsot és kiszaladtam az utcára,egy kicsit még futottam,de aztán hirtelen egy másik városban találtam magamat,villanásra.Ennek a városnak zöld volt az égboltja,szintén elhagyatott volt,úgy nézett ki mint London nagyon régen, és ezt itt-ott groteszt hal-vagy polipemberek lakták,mint az előző várost a torz kutyaemberek,körbenéztem a városban aztán hirtelen egy repülőn találtam magam,ahol az ülésekkel szemben álltam,és az üléseken mindenféle torzszülött félember állat ült,amiken a fatáblán láttam az álom elején,a nagy részük nyugottan ült,de néhány agresszív arckifejezéssel felállt,hogy megtámadjanak hátraléptem párat,és volt ott egy elhúzható rács(?),amit becsaptam és bezártam,hogy ne tudjanak elkapni,ezt követően kiugrottam a gépből.


Az a pár dolog amivel talán kapcsolatban van az álom az,hogy régebben olvastam nagyon sok Howard Philip Lovecraft regényt,de az utolsót már vagy egy hónapja olvastam el,azóta nem is olvastam szinte,tehát kétlem,hogy javarészt ezektől lenne,és az álom előtti napon be sem kapcsoltam a számítógépet,és tévét se néztem,mivel munka után itthon egyből átaludtam a napot.



Akinek van türelme kérem szépen olvassa el és ha tud,mondjon valamit.16/f



2012. aug. 28. 00:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat,annyit elfelejtettem hozzátenni,hogy az álom alatt egy pillanatig sem féltem,tehát ez nem egy rémálom volt,mert azokra általában felriadok,de itt nem volt efféle dolog.
2012. aug. 28. 00:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes történet, végigolvastam. Amúgy azt mondtam volnavhogy ez az álom megmutatta a félelmeidet, de így más tippem nincs, hacsak aznap nem gondolkodtál az álombéli dolgokról. Ui: jó későn írtad! Vagy ha úgy nézzük korán.
2012. aug. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ez nagyon érdekes ! Én segíthetek ha ez neked jó! De az álmoknak jelük van! Ez nagyon hasonlít egy jósláshoz!!Akkor én elemezem neked !


1). /VÁROS/ : - vidékinek, falusinak: nagyravágyás,csábítás.Városinak idegen,ismeretlen város:ha ott kiigazodsz: merészség; ha eltévedsz: addig fontolgatod egy lépésed, míg elszalasztod a lehetőséget.Kivilágított nagyváros: élmény, amit legszívesebben mindenkivel megosztanál.

2.) /HÁZ/ : - Ismeretlen ház, amelyben eltévedsz: gyermekkori bizonytalanságod valami felevenítette. Ismeretlen ház, amiben otthonosan érzed magad,érdekes,és embereket találsz benne : barátságos természet;kis szerelmi bonyodalom, bánat, amiből könnyen kikerülsz.Ablaktalan ház: nagyon félsz, hogy kiismernek, megtudják titkaidat; ügyetlenül hazudsz . Ház amibe nem tudz bemenni,mert nem talalod a kaput: rejtély, amit nem tudsz megoldani.

3.) /TÁBLA/: - Rossz hír: iskolai tábla: igazságtalanság.Táblára írni: felnőttálomban: kimondod amit gondolsz; gyermekálomban: jó felkészültség .Táblán MEGJELENŐ ÍRÁS, ROSSZHISZEMŰSÉG!

4.)/KUTYA/ : -hŰSÉG , DE ÁTVITT ÉRTELEMBEN HŰSÉG, KITARTÁS EGY ROSSZ ELKÉPZELÉS MELLETT; nehezen felejtesz, és hajlasz a rosszra inkább vissza emlékezni, mint a jóra.Farkaskutya:nem egyértelmű érzések.

5.) /UBORKA/: -Friss, üde érzelmek.Kígyóuborka: férfiak álmában: tetterő ; nők álmában:szexis gondolatok.

6.) /AJTÓ/:- Nagy ajtó, kapu : újdonság,kedvező változás. Csukott ajtó: úgy gondolod, kirekesztenek valamiből,esetleg beszélnek rólad a hátad mögött.Nyitott ajtó:amin belépsz elhatározásodat valóra váltod, terved sikerul. Ha nyitott ajtóelőtt állsz , de nem lépsz be azon : halogatsz egy régóta szükséges teendőt; félsz belekezdeni valamibe; viselkedéseden mósosítanod kell, ha célt akarsz elérni.

7.) : - Csontváz: Nem látod a lényeget , felületes vagy .Ruhába öltözött csontváz: pontatlan emlékezet; bedőlsz valakinek, nem veszel észre egy alapvető jellemvonást; félrevezethetőség.

8.)/LÁDA/:Titokzatosság,belső titkok utáni kutatás.Láda, amiről tudod, hogy rémes vagy irtóztató dolog van benne ; ha kinyitod bátorság, jó önbíráló készség; ha nem mersz a közelébe menni, nem nyitod fel: nincs erőd szembenézni önmagaddal. Kincsesláda, figyelmetlenség, meggondolatlanság.Ezeket véltem érdekesnek ! még leírom a kalapácsot és a rácsot s a repülőt! Remélem ezek megfelelnek neked! Írj ha kérdésed van !

2012. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ígért további titkok!


/KALAPÁCS/ : EZ érdekes még nem megy nem tudom...

/REPÜLŐ/: Vágyaid , reményeid jelképe.Repülőgépen utazni: szerelmi ügyeskedés.

/RÁCS/: ez most nem megy ...

2012. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez igen!Köszönöm szépen,értékes válaszok. :)
2012. aug. 31. 17:19
 6/6 anonim válasza:
Örülök hogy értékeled!
2012. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!