Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tudni nekem segíteni...

Valaki tudni nekem segíteni megfejteni az álmomat?

Figyelt kérdés
Azt álmodom szinte minden egyes éjszaka,hogy összejövök azzal a fiúval,aki tetszik nekem!Múlt éjszaka arról álmodtam,hogy az ő anyja az én anyámmal beszélget,másnap a suliba a fiú vizsgázott,nekem ott kellett lenne az isibe,ott volt anya is,mert ő tanár,és ott volt az ő anyja is,taliztak,és elkezdtek beszélgetni,mint álmomban!És nagy valószínűséggel rólam is és a fiúról is lehetett szó,mert gyakran idenéztek rám,aztán pedig a fiúra,de főleg az ő anyja figyelt nagyon! Pont mint álmomban!De mit akarhat ez jelenteni????????
2009. jún. 13. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Én elég passzív vagy az álmokkal.

Ha elhiszed hogy neked ez egy üzenet hidd...

De szerintem egyszerűen csak annyi hogy amire vágyakozol,gondolsz azok a gondolatok összekavarodnak és álom formájában mutatkoznak meg.

De enm hiszem hogy ez azt jelentené hogy akkor most egy álom miatt összejönnél azzal a fiúval.

2009. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lehet,h hülyeségnek fog hangzani,de nekem amikor hasonló eset történt(két álmom is valóra vált),azt mondták,h valamilyen szinten látnok vok...

lehet,h te is az vagy xD

és valószínűleg a jövőd(mostmár múltad),kivetítette magát az álmodba,tudom hülyeségnek hangzik,de lehet,mert nekem is ezt mondták,olvastam..

2009. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!