Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki tud álmot fejteni, az...

Aki tud álmot fejteni, az megfejtené az álmomat? (lent)

Figyelt kérdés

Na szóval azt álmodtam,hogy egy temetőben lovagoltam egy pej lovon,akit szerintem az életben is lovagolok,bár nem emlékszem tisztán.Féltem egy kicsit rajta ülni,mert attól tartottam,hogy ledob vagy leesek,és ugyebár a sírkő nem valami puha dolog....Néha néha odajött egy nő(gondolom vmi oktató féleség)és tanácsokat adott.Például egyszer a lovam meghallotta egy másik ló nyerítését(ami a semmiből jött,mert rajtunk kívül nem volt a környéken senki)és elkezdett alattam ficánkolni.Anő odarohant és mondta,hogy micstinálja ilyenkor.Elkellett vágtatnom,hogy ne hallja a nyerítést,de elég különös volt mert egy temetőben hogy vágtázzak?!...Lényeg hogy elvágtáztam vele,sőt sírköveken ugrattam át vele meg a sírkövekkre is felugrottunk.Aztán mikor lenyugodott és megdícsértem,átváltott feketeszínűre a lovam.Pár részre tisztán emlékszek.


A valóságban is lovagolok és soha sem féltem,akárhányszor leestem semmi se vette el a kedvemet,nem tántorodtam meg.De most egy új helyen lovagolok egy új lovon,jobban mondva két lovon,és először mindekettőjüket imádtam,mert nyugodtak voltak stb.Egy nap viszont kimentünk egy rétre ott a faluban és kétszer is leestem az egyikről.Azóta nyugtalan vagyok hogyha fel kell kell rá ülnöm.Tudni kell róla hogy arab telivér.Emiatt félhetek tőle?Vagy mi miatt?Tapasztalatok?


2010. ápr. 30. 08:39
 1/2 anonim válasza:
Kétszer leestél róla és kicsit megijedtél. Ezzel az álommal csak az aznapi stresszt dolgozod fel, szerintem semmi jelentősége nincs.
2010. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bár mikor vizsgázni mentem kisautora aznap éjjel azt álmodtam hogy sikerültem és sikerültem is :XD
2010. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!