Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg tudná valaki fejteni az...

Meg tudná valaki fejteni az álmomat?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
persze. mit álmodtál?
2010. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tom idiota kérdés meg nem ebbe a kategoriába tartozik de.....
2010. ápr. 11. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:
jah, mért? érdekel? :O
2010. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt álmodom egyfolytában hogy egy idegen(még életemben nem láttam)de valahol még is ismerös,na mindegy,kinn állok egy idegen mezön és előttem folyik valami patakszerű de koszos,és az mögött áll egy lila hatalmas orchidea(nagyobb mint én)és leszedem,aztán meg benn állok egy idegen faluban...
2010. ápr. 11. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Mező: Az ilyen fajta szorongásos álom arra utal, hogy személyiségünk, illetve tudatalattink rejt valami kellemetlen érzelmet, gondolatot, élményt, amivel nem vagyunk képesek szembenézni.


A piszkos víz betegséget jelent.. Az idegen falu szerintem nem jelez semmit, de ha mégis esetleg valami változást az életedben, esetleg költözést, új barátokat új helyen..

És az idegen ember is utalhat erre..^^

2010. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

14:48

Igazából nem szorongásos volt(jó álom volt),csak nagyon furcsa hogy 5 ször egymás után ugyanaz.....

2010. ápr. 12. 13:12
 7/7 A kérdező kommentje:
amugy köx a válaszokat :D
2010. ápr. 12. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!