Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jól fejtem meg ezt az álmomat?

Jól fejtem meg ezt az álmomat?

Figyelt kérdés

Nemrég több mint 15 órát aludtam és volt egy hosszú álmom, amiben menekültem 2-3 emberrel, kalandos volt, állandóan kijátszottuk az üldözőinket, de ők valahogy mindig tovább tudtak minket kergetni. Azt hiszem maga az üldözés órákig tarthatott miközben aludtam, annyi esemény volt közben, hogy szinte alig emlékszem. Majd végül beszorítottak minket egy alagútba, ahol engem, mint a csoport vezetőjét elvittek a fejesekhez, akik mint kiderült a rokonaim voltak-igaz bár nagyfőnökök szerepében- és kegyesebben jártak el velem, tekintve, hogy a rokonuk vagyok.

Én ezt az álmomat úgy értelmezem, hogy menekülök az életemben valami olyasmi elől, amit valójában a szövetségesemmé is tehetnék.



2012. júl. 27. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mindig van jelentésük az álmoknak.


Ha meg van, azt se más fogja megmondani neked.

2012. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy értelmezném, hogy stresszesek voltak a napjaid és a feletted állók iránt (pl. tanár , szülő)van benned némi lázadás.


Általában azoknak az álmoknak van jelentőségük, amikre a legapróbb részletekig emlékszünk és nagy hatással vannak ránk érzelmileg.

2012. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!