Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki megfejtené a mai álmomat?

.schwulbini. kérdése:

Valaki megfejtené a mai álmomat?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ez az első amire emlékszem, az volt benne, hogy van egy barátnőm és neki a volt pasijával kell találkoznom, akinek ilyen "szalagavatós buli megbízást ad nekem" a barátnőjével, és találkozunk, vmilyen sportból jött, és k*rva helyes volt, kilátszott kicsit a hasa, ami kockás volt stb. és a bemutatkozás után megbeszéltük a dolgokat, meg stb. Aztán vissza kell mennem a sulimba angol órára, persze mintha eddig is ott lettem volna a suliban, és végig kell mennem egy hosszú utcán, amin alig birok menni, csak úgy hogy fogom a killincseket, meg a téglákba kapaszkodom, picit lejtett. És mikor oda érek majdnem leszólít egy cigánylány meg egy fiú, aki megkér hogy játszak vmit velük, annyiból áll hogy el kell dobnom vmi gyurma gyolyót,és után előreszaladnak, a fiú egy kisbabára benzin rak, és a lánfűrész begyűjtásával meggyúladnak, én akkor léptem be majdnem a suliba, a volt sulimban, de a belselye olyan volt mint a mostaninak, és még ott is volt egy találka a szervezéssel kapcsolatban, de megvolt az a vágy a pasi után, de nem mondhattam el, kb. ugy éreztem hogy jobb nem el mondani, mert megbánom, vagy vmi hasnoló, plusz volt egy dolog, hogy terjedt vmi vírus, ami mindent befestett kékre, viágosra, de elég furavolt ez. mind1.

nah ez lenne, ha végig olvasod akkor köszönöm:)


2012. jan. 2. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége. Az ember nap mint nap mást álmodik,ha mindenki mindig megkérdezné mit álmodott,túlterhelnénk a rendszert. Talán az,hogy érdekel téged a pasas...
2012. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek nincs jelentése.
2012. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

az álmaid 3 csoportba lehetnek!!

olyan, ami a múltban, a jövőben történt veled, vagy olyan amitől nagyon félsz!!

ezek szerint csoportosíthatod!!

én nem tom hogy ez melyikre vonatkozik, mert nem ismerlek, de gondolkodj el rajta!!

sok sikert az álomfejtéshez!!

2012. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én is úgy gondolom, hogy vágysz arra a pasira, de a barátnődet se akarod meg bántani. ha a pasit akarod megszerezni nagyon nehezen kell megdolgoznod érte. Titokban, a tudatalattidban nagyon is vágysz egy alkalomra, amikor a fiúval lehet "rendezvény szervezés"

de a tudatalattid azt súgja hagyd a fiút. Én is úgy gondolom, hogy minden esetben egy barát jobb, hasznosabb, értékesebb egy pasinál!

kifejtem: a pasi az az a szerelem jön-megy de a barátság maradhat örök. Nem érdemes ezzel packázni!

a tudatalattid üzent, hogy szégyeled magad de igazából tetszik neked a fiú, legalábbis hasonló pasit akarsz, de ez a pasi tabu térj észhez! lehet nincsen igazam, de nekem csak ez a tippem volt....

2015. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!