Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítene valaki megfejteni?

Segítene valaki megfejteni?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy Londonban voltam, ilyen kirándulás–szerű valamin. A metró bejáratnál mondtam annak a pár embernek, akikkel voltam, hogy nem megyek Velük, mert körbe akarok nézni a városban. Nem nagyon akartak elengedni, de végül belementek, mert mondtam, hogy ismerem a várost. Egy csaj eljött velem, mert Ő is kedvet kapott. Felszálltunk a metróra és a St. James' Park–ba akartam menni, úgyhogy a Buckingham Palace megállónál szálltam le a metróról. [Ez így még igaz is lehetne, mert tényleg ott van... :D]

Amikor a metró bemondta, hogy Buckingham Palace megálló, leszálltunk a metróról a csajjal és amikor feljöttünk az aluljáróból, Budapesten voltunk a Hősök terén. :D Viszont a palota meg ott volt, csak épp ugye a Hősök terén, a két múzeum között, ahol a valóságban a szobrok vannak.

A csaj akivel álmomban voltam, nem hasonlított senkire a valóságban lévő ismerőseim közül, de álmomban ismertem. A kapcsolatunk semleges volt, nem is szóltunk egymáshoz semmit, csak az elején annyit mondott, hogy Ő is szeretne velem jönni városnézésre. De utána semmit sem beszélt és én sem szóltam hozzá, csak jött velem.

A metró aluljáróban csak annyi történt, hogy a csoporttal vártuk a metrót, egy átlagos metróaluljárónak felelt meg. Nem volt félelmetes, sem pedig sötét. Emberek is voltak a metrón, de nem sok. Amikor leszálltunk, még az aluljáróban megnéztem a megállókat, amik mind londoni állomások voltak, de mint írtam, amikor feljöttünk a lánnyal az aluljáróból, akkor Budapesten voltunk. Szóval vicces is kicsit, keveredett a két város. :D


Valaki segítene megfejteni, mit jelenthet ez? :)



2012. aug. 12. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent az álmoknak nincs jelentőségük nem kell velük foglalkozni de ha vársz minyárt jön pár IQ betyár és ők majd mondják a marhaságot:)
2012. aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké, azért megvárom Őket, hátha mondanak okosakat.

:P :D

2012. aug. 12. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Az álmok az ébren megélt élmények, valamint a vágyakozások öntudatlan állapotban történő kivetülései. Vannak bizonyos szimbólumok, amelyekkel "meg lehet fejteni" őket, de persze ilyet ne várj, hogy most megjósolják a jövődet. Sokkal inkább a téged jelenleg foglalkoztató tudatalatti problémákra lehet vele rámutatni.
2012. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezt az általánosságot eddig is tudtam. :)

Engem érdekelne, mit jelenthet.

2012. aug. 12. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!