Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Állom fejtők itt egy bonyolult...

Állom fejtők itt egy bonyolult állom. Ki tudja ezt megfejteni?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy kezdődött, hogy úton voltam, már nem vagyok benne biztos, de azt hiszem anyukámhoz tartottam. Több út is vezetett arra Én így próbáltam a rövidebb utat választani, ami egy kisebb dombon át vezetett. Átmentem a dombon elmentem a megállóig, majd ott döbbentem rá, hogy valamiért arra nem tudok menni. Ekkor ideges lettem és mérgemben visszafordultam a másik irányba. Ugyan úgy át a dombon és menni egy másik megálló fele. Az úton mérgelődtem végig, hogy nem tudtam az előző rövid úton menni.Majd villamosoztam, buszoztam, és sok kerítést másztam át és megérkeztem. Ez egy nagy épület volt aminek a 2.dik emeletén voltam. Nagyon elfáradtam ezért lefeküdtem aludni. Mikor reggel fölkeltem rádöbbentem,hogy ez egy kórház és én egy kórteremben vagyok. Voltak ott a kórteremben barátok (akiket amúgy nem ismerek)akikkel nagyon jól elhülyéskedtünk, mivel belőlem dőltek a viccek. Majd vissza mentem az ágyamhoz, hogy beágyazzak és akkor pillantok meg egy hullát az ágyamban. Teljes sokk hatás alá kerültem,hogy az én ágyamban mit keres egy hulla.A hulla barnás-feketés volt mint aki üszkös.A hulla elkezdett pislogni, mint ha fölkelne. Ekkor az egyik kórterem társ szólt hogy a pisztolyom az ágyam mellett van a kis asztalon.Gyorsan odarohantam és fölkaptam hogy nehogy illetéktelen kezekbe kerüljön.Ez egészen pontosan egy Beretta 9mm-es fél automata pisztoly volt.A hulla fölkelt és rám nézett, majd az ő fegyverét rám fogta én nem az enyémet őrá.Szóltam neki hogy dobja el, de nagyon elszánt volt, mint aki nem viccel és szolt hogy én adjam oda neki a pisztolyom.Én nem akartam neki adni, ezért az ablakon kidobtam, persze úgy hogy előtte kivettem a tárat.Egész fura módon, de össze barátkoztunk és lementünk együtt megkeresni a fegyverem akkor is kerítéseken kellett átmásznom, át is másztam de már nem találtuk.A halott emberről,aki már nem volt halott, kiderült hogy egy titkos ügynök, elmesélte neked az életét nagyjából és nagyon szimpatikus lett nekem ez a figura. Ártatlan nézése és egyben elszántsága megragadott engem és próbáltam segíteni neki. Mondtam is neki hogy ismerek minden alvilági embert talán segíthetek neki.Majd elindultunk a sötét utca felé és egyre inkább kezdtem fölnézni rá , mert olyan veszélyes mutatványokat csinált meg félelem nélkül,amiket én utána csináltam.Majd mikor már nagyon jóba lettünk elmesélte hogy ő meg fog halni,mert halálos beteg. Én ekkor hátat fordítottam neki és visszamentem egyedül.Mert akkor tudtam, hogy csak azért mer ilyen veszélyes mutatványokat csinálni,mert meg fog halni és én nem kockáztatom az életem egy amúgy is már halott ember miatt. Hazafelé tartottam és ismét kerítéseket ugráltam át,már azon gondolkodtam, hogy ezt a kerítés átugrálást már nagyon unom, de már egész jól megy. Volt az utolsó kerítés, kerestem rajta a megfelelő pontot és átugrottam. Ott voltak a tényleges barátaim, meg is örültem nekik. Leültünk a kerti asztalhoz(ami kerek volt) és elkezdtünk piálni. Majd hirtelen világos lett és a nagyon gazdag szomszédok megérkeztek. Ezek a gazdag szomszédok furábbnál furább öltözetükben és stílusukban érkeztek meg.Én szörnyülködtem rajta, majd elkezdtem nevetni valamin. Ekkor az egyik gazdag idősebb hölgynek a fiatal fiúja beszólt nekem és csúnyán benézet engem, hogy én mit nézek rá az ő nőére.( próbált dominálni ) Viszont én tudtam hogy lehet hogy ő magasabb,nagyobb darab, helyesebb, szebb meg minden, de én sokkal erősebb határozottabb, okosabb vagyok és vissza szóltam neki szó szerint így hangzott : Nekem pofázol selyemfiú ? Unatkozol ? Inkább menyél föl porszívózni vagy nem tudom! Foglald le magad!

A srác meg ilyet. Ekkor visszanéztem az asztalra ami már nem kerek volt,hanem téglalap alakú és fekete(mint életben is kint az asztalom), ránéztem az órára a számítógépen. Negyed 10-et mutatott.ekkor tudtam hogy föl kell most már kelni. Föl is keltem, élőben és ránéztem az órámra és azt látom hogy negyed 10 múlt pár percel.

Vajon ez az álom mit jelenthet? Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. nov. 22. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Az álom egy "l". Tudtad, hogy az intelligenciával fordítottan arányos a baromságokban való hit? Nem akarlak bántani igazán, de inkább olvass szépirodalmat, és sokat.
2011. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Te biztosan sok szépirodalmat olvashatsz,ha már ilyen nagy az intelligencia hányadosod, hogy felhívod a figyelmemet az "1" egyetlen hibára az írásomban. Intelligenciád ami így kevésbé alátámasztott ezzel a kommentedel, sőt még az érzelmi intelligenciád is gyanúsan, hogy az általános szint alá rúg. A hit és az intelligencia semmiképp sem lehet összefüggésbe hozni, bár erre Te most rácáfoltál. Mielőtt rajtam töltenéd ki azt a perverz hajlamod, hogy olyasmibe szólj bele, amiről semmit sem tudsz előtte kicsit okulj.

Úgy gondolom, hogy most már elég lesz neked a sok szépirodalomból, most már olvashatsz mást is, talán az álomfejtésről egy kicsit,de ezt is csak azért, ha ilyen blogba akarsz megszólalni akkor legalább legyen valami fogalmad erről.

2011. nov. 22. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Több időben telt elolvasni mint 6 másikat, de ha már elolvastam, hát válaszolok reá.

Az álmokról több elmélet van.

1) Az álom a jövő képeket vetíti ki előttünk, ami azoknál jelentkezik, akik igazi médiumok.

2) Az álom a tévéhez hasonlóan a vágyálmainkat vetíti ki.

3) Az elmúlt életeinkből kaptunk képeket.

4) (Ez a hivatalos) az álom a tudatalatti emlékeket hív elő, és alvás közben törlődik a tudatalattiban lévő felesleg.

A te eseteden azt hiszem , hogy aznap az úton láttál egy figurát, amire te nem emlékszel, de a tudatalattidban megmaradt, amilyen az a hulla. Kalandvágyó vagy, de mivel nem jutsz kalandokhoz, ezért az álmodban te vagy a KIRÁLY.

2011. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én is láttam néhány elírást az írásodban, de ez lehet, hogy attól van, hogy meddig leírod a szót amit elgondoltál addigra már 10 másik szót kigondoltál, és ezért néha elírsz.

Példa:

A hit és az intelligencia semmiképp sem lehet összefüggésbe hozni, bár erre Te most rácáfoltál.


Ez helyesen:

A hitet és az intelligenciát semmiképp sem lehet összefüggésbe hozni, bár te most erre rácáfoltál.

2011. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Na most ezekről órákig is elbeszélgethetnénk, mint pl.: ha megszólítasz valakit írásban :te azt mindig T vel írjuk szóval Te.

Az igaz hogy kalandvágyó vagyok de az már nem, hogy a való életben nem történnek velem kalandok.

Minden nap pörgök megyek ide, oda. Boxoló vagyok így minden napra jut nekem izgalom a ringben, hogy ma én fekszem vagy az ellenfél.

Sokszor megálmodtam haláleseteket pl.: ha a fog kiesik az álomban az halált jelent. Így álmodtam meg a nagyszüleim halálát és a barátaim halálukat.

Ez az álom bonyolultabb mint hittem.Azért köszi a kommentet

2011. nov. 22. 22:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy neked kalandokban van részed, de biztos, hogy az neked kalandot jelent?

Biztos, hogy nem vágysz valami többre?

2011. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ne próbálkozz összetett mondatokkal, mert belezavarodsz. A másik rossz hírem: minden írásod tele van hibákkal. Ez azért lehet, mert az iskolában nyelvtan órán is álmot fejtettél, vagy egyenesen álmodtál.

Egyébként ahhoz, hogy bármit ki tudj következtetni egy álomból, alapos pszichológiai ismeretekre van szükség. Nagy tudású lélekbúvár tud a miértekre választ adni, nem gagyi álomfejtők, meg egyéb ezoterikus barmok. És pláne nem unatkozó netezők a gyik-en. Én is csak magyarból tudnálak korrepetálni, de látom ez neked derogál.

2011. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy az álomfejtéshez általában, egy példán bemutatva, hogy hogyan alakulhat ki egy álom:


Este lefekszem, de félek, hogy a vekker cserbenhagy és nem kelt fel. Valóban így is történik, későn ébredek, rohanok a munkába, a buszt már éppen nem érem el, egy másik közben majdnem elüt, mert nem figyeltem eléggé. A főnök a késés miatt majdnem kirúg, a lemaradást túlórával behozom, de már késő este van mire hazaérek, az utcán valamilyen randalírozó cigányok belém kötnek, de valahogy megúszom ép bőrrel a dolgot. Lefekszek, elalszom és a következőket álmodom:

Futok a buszmegálló felé, de minél közelebb érek, annál nehezebben haladok előre, mikor végre odaérnék a busz már megindul, lekésem, de közben majdnem elgyúr, a busz sofőrje a főnököm, az ablakon bepillantva látom hogy a kilométer óra helyén a vekkerem van beépítve és az utasai csupa cigányok és tömve van velük a busz.


Mit jelent ez?


A nap folyamán a következő dolgokkal kapcsolatban éltem át a félelmet:

1) Vekker – féltem tőle hogy cserben hagy

2) A „lábaim“ – nem lesznek elég gyorsak, hogy utolérjem a buszt

3) Busz – lekésem („elszalad“ előlem), majdnem elgyúr

4) Főnök – majdnem kirúg

5) Cigányok – majdnem megvernek


Mivelhogy félelem csak egy van, csak éppenséggel mindig más dologgal kapcsolatban jelenik meg, ezért az álomban amikor a napközben átélt események feldolgozódnak, akkor az összes vele kapcsolatos „szimbólumot“ egyszerre jeleníti meg, egy sajátos logika szerint:


1) Vekker – ez mutat valamit, ami fontos lett volna nekem, itt a tachométert helyettesíti, mert a buszban ez bír hasonló fontossággal

2) A „lábaim“ – elnehezülnek, amikor már majdnem célban vagyok, kifejezik azt amitől féltem, hogy nem bírják majd az iramot

3) A busz sofőrje – a buszban a sofőr van hasonló helyzetben, mint a munkahelyen a főnök, ő dirigál az utasoknak

4) Cigányok – félelemkeltőek ha sokan vannak, a buszban a tömeg szintén hasonlóan kellemetlen.


Még megjegyzem, hogy azt, hogy egy félelem van, ezt olyasféleképpen kell érteni, mind azt, hogy egyféle szesz van, de szeszes ital már számtalan, de mindegyik ugyanattól a szesztől lesz szeszes ital. Az álom ebben az esetben a félelem lényegét ragadta meg. Bővebben erről: Sigmund Freud: Álomfejtés.


Még hozzátenném, hogy nem minden esetben így alakul ki egy álom. Ez csak az egyik fajtájára vonatkozik.

2011. nov. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves kérdező, ne próbálkozz összetett mondatokkal, mert belezavarodsz. A másik rossz hírem: minden írásod tele van hibákkal. Ez azért lehet, mert az iskolában nyelvtan órán is álmot fejtettél, vagy egyenesen álmodtál.

Egyébként ahhoz, hogy bármit ki tudj következtetni egy álomból, alapos pszichológiai ismeretekre van szükség. Nagy tudású lélekbúvár tud a miértekre választ adni, nem gagyi álomfejtők, meg egyéb ezoterikus barmok. És pláne nem unatkozó netezők a gyik-en. Én is csak magyarból tudnálak korrepetálni, de látom ez neked derogál.


A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.



Kedves válaszoló!

Örülök hogy időt szakítasz arra, hogy átfusd a kommemtemben a helyesírási hibáimat.Talán részletesen is leírhatnád, hogy hol rontottam el azokat és majd abból okulok. Igen sokat álmodoztam a nyelvtan órákon arról, hogy mikor lesz már vége és mikor jön el annak az ideje, hogy az olyan nyelvtantanárok jellemével keljen egy légtérbe lennem, mint most pl veled is.

Azért még ha megengeded próbálkoznék hosszú összetett mondatokkal ha megengeded.

Az a baj,az olyan arrogáns, beképzelt emberekkel mint Te magad is, hogy hajlamosak a csőlátásra.

Ahogy észlelem a pszichológusokról sem tudsz sokat és magáról a pszichológiáról sem. Az álomfejtésről meg már szerintem ne is beszéljünk.

Ha pszichológiailag elemezhetnélek, akkor az első rád jellemző kifejezés jutna az eszembe hogy: pszichopata.

Talán a második jelző lenne a nárcisztikus személyiségzavar.

Látom unatkozol, miközben belül tombolsz és megkeresed közben az ilyen oldalakat, ahol kitöltheted a perverz hajlamaidat, indulataidat másokon.

Most pl engem pécéztél ki.

Én nem bizonygatok neked semmit és semmi kép sem okítanálak ki olyan dolgokról, vagy szélesebbé tenném a csőlátásod semmiben sem. Inkább hagyom, hogy otthon mérgelődj és majd mikor eljön az ideje, az olyan helyen landolj, ahova való vagy.

Az hogy valamiről nincs fogalmad az nem baj, de az már a Te bajod, ha mások előtt lejáratod magad a primitív kommentedel.

Üdv jó szenvedést :)

2011. nov. 24. 22:38
 10/10 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy kis tanulnivaló a kedves szemelyisegzavaros barátomnak! Nézz utána hogy mi is vagy valójában

2011. nov. 24. 22:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!