Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Háborúról és népirtásról...

Háborúról és népirtásról álmodtam. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Rettenetes volt, méghozzá Magyarországon. Úgy tűnt, egy külső erő (zöld, piros csíkos zászlójú, nem létező ország), ki akar pusztítani minket. Először csak bombázták a várost, majd jöttek a helikopterek és a géppuskások, méghozzá dzsipekkel, katonai vonatokon és persze gyalog. Egyetlen céljuk volt: megölni mindenkit. Nem tudtam mást tenni, mint menekültem, elbújtam a föld alatt, semmi fegyverem nem lévén.

Azon gondolkoztam, hogy úszhatnám ezt meg élve. Vagy inkább könnyebb lenne ha simán lelövetném magam?

Tudtam, hogy körös-körül mindenhol ugyanez van, szóval elég kilátástalan helyzet volt.

Az egyik legrémesebb álmom idáig, nagyon valószerű volt. Szerintetek mit jelenthet?


2012. máj. 7. 12:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hogyanlett volna Jézus Reptoid, Ő ember volt akit a Plejádiak tanítottak ! Ha megnézed a tanításait egy Reptoid sosem mondott volna ilyeneket, csak a Plejádiak ! Sajnos Jézus halála előtt elmentek, de visszatérnek és adnak a sok csűrhe Reptoidnak.
2012. máj. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Épp ezaz Jézus jószándékű raptor volt, viszont azok akiket ma reptoidoknak ismerünk ők árulták el az ő igéjét, de ez mit sem változtat a tényen hogy Jézus volt az első humanoid őshüllő.
2012. máj. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!