Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Háborúról és népirtásról...

Háborúról és népirtásról álmodtam. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Rettenetes volt, méghozzá Magyarországon. Úgy tűnt, egy külső erő (zöld, piros csíkos zászlójú, nem létező ország), ki akar pusztítani minket. Először csak bombázták a várost, majd jöttek a helikopterek és a géppuskások, méghozzá dzsipekkel, katonai vonatokon és persze gyalog. Egyetlen céljuk volt: megölni mindenkit. Nem tudtam mást tenni, mint menekültem, elbújtam a föld alatt, semmi fegyverem nem lévén.

Azon gondolkoztam, hogy úszhatnám ezt meg élve. Vagy inkább könnyebb lenne ha simán lelövetném magam?

Tudtam, hogy körös-körül mindenhol ugyanez van, szóval elég kilátástalan helyzet volt.

Az egyik legrémesebb álmom idáig, nagyon valószerű volt. Szerintetek mit jelenthet?


2012. máj. 7. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Olvashattál, nézhettél olyan könyvet, filmet, filmsorozatot, dokumentumfilmet most vagy régen, ami most előjött. Lehet hallottál is arról, hogy ezoterikus körökben már a harmadik világháborút várják, esetleg azokat az összeesküvés elméleteket is hallhattad, miszerint minden nép célja az, hogy a spirituálisan fejlett magyarokat elpusztítsa. (Nem viccelek, van ilyen elmélet.) Az is közre játszhat ebben, hogy Európa megítélése nem a legjobb most az ország felé, és az is, hogy amikor részt vettünk háborúkban, minket, a városokat, falvakat is elérte a vérengzés. Ez mind tudva levő, még ha nem is gondolsz rá. Talán félsz is tőle, hogy kitörhet egy háború, és menekülnöd kell, vagy meghalsz.
2012. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jaj ne hülyülj már, emberek voltak. Tudom, biztos álca volt...

Nem az egész bolygót akarták kiirtani, "csak" ezt az országot.

2012. máj. 7. 13:14
 3/12 A kérdező kommentje:
Második: ebben van valami. Ismerem ezeket az elméleteket, és jórészt badarságnak tartom őket, dehát egy álomban bármi megtörténhet. Tudat alatt talán mind félünk akár a legnagyobb ökörségtől is, amit csak mondanak nekünk.
2012. máj. 7. 13:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Előszőr csak ezt az országot akarják, mert mi a plejádiaktól származunk, aztán pedig az egész világot és igen, alakváltók voltak.
2012. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Mit jelent ez?"


Konzervet kell venni, meg ásót...

vagy repülőjegyet

2012. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kik azok a plejádiak?


Amúgy velem is történt már hasonló most tetem fel egy kérdést: (igaz nem részleteztem a saját élményemet)

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__2936504-..

2012. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A plejádiak egy jószándékú spirituális civilizáció, akik fejlettséget és spiritualitást adnak más bolygókon élőknek. Jézust is ők tanították, de sajnos elmentek még halála előtt.
2012. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mert nekem úgy hangzik, mint valami béta verziós szcientológia tankönyv ratyis magyar változata.
2012. máj. 7. 19:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Te egy reptopbet vagy, de ez gyógyítható.
2012. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A plejádiak egy jószándékú spirituális civilizáció, akik fejlettséget és spiritualitást adnak más bolygókon élőknek. Jézust is ők tanították, de sajnos elmentek még halála előtt."


Jézus raptor volt. A plejádiak befogadták volna? Nem hiszem... Hamarabb ette volna meg őket. Jézus valójában az első reptoid volt, aki önnönmagától teremtetett, de népe elárulta őt és a gazság, ármányság ösvényére léptek. Jézus valójában a szomorúságba halt bele hogy elárulták őt a gyermekei, és nem keresztre feszitették... Biztos forrásból tudom, ott voltam.

2012. máj. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!