Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan könyvet keresek ami az...

Olyan könyvet keresek ami az iraki vagy afganisztáni háborúról szól. Visszaemlékezéseket, katonák által írt könyveket keresnék magyarul. Vagy olyan kiadót aki szokott ilyen témájú könyveket megjelentetni?

Figyelt kérdés

Vagy akiknek lehet írni, hogy tervezik-e ilyen könyvek kiadását. Esetleg fórumot ahol ez a téma?

Tudom, hogy sok kiadó van ahol a világháborúval kapcsolatos könyveket adják ki, de engem kifejezetten ez a 2003 utáni időszak érdekelne. Nagyon sok könyv van, de magyarul talán 2-3 jelent meg tudomásom szerint. /Pl.a Mcnabosok meg a mesterlövészes könyvek/



2012. ápr. 25. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Magyart kettőt tudok:

Szlankó Bálint - Maximum nulla áldozattal

Szabó Csaba - Fél év Afganisztánban

2012. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek megvannak. Nem konkrétan magyar írásra gondoltam, hanem olyanra ami megjelent magyarul.
2012. ápr. 26. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!