Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelenthet ez a...

Vajon mit jelenthet ez a visszatérő rémálom?

Figyelt kérdés
Néha visszatér és nagyon ki szeretném deríteni hogy mit jelenthet: Kinyitom a dédimamámnál a kerti kaput és már látom annak az ijesztő, fekete hajú kb 50 éves férfi árnyékát a ház sarkánál. Megállok és ő kijön a ház sarkából, jön felém, én nem tudok megmozdulni, nagyon félek, mikor odaér a két kezével beleszúr az oldalamba, és nagyon rossz érzés, majd felébredek. Azért is furcsa az a férfi mert őt már láttam egy vámpíros álmomban amikor ő volt a vámpír és semmi nem történt, csak a fejét láttam és ki volt fordulva a szeme. Nagyon félek az álom visszatértétől és kíváncsi lennék mit jelenthet. Kérlek titeket, normális válaszokat adjatok!Köszönöm!
2012. ápr. 7. 12:42
 1/2 anonim válasza:
az a férfi az te magad vagy...vagyis nem te, hanem az, aki benned lakik, vagy nem is tudom, hogy fogalmazzak. Legalább is azt olvastam valahol, hogy az ilyen visszatérő emberek az álmunkban azok mi magunk vagyunk. Van egy nagyon jó könyv, nem ilyen álomfejtős maszlag h*lyeség, hanem reális és lélektani szempontból közelíti meg az álmokat. A címe: Gyökössy Endre: Isten elfelejtett nyelve, az álom. Érdekes és nagyon jó! Olvasd el, mert én már régen olvastam és halványan emlékszem a dolgokra:)
2012. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm a választ :)
2012. máj. 4. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!