Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Christi kérdése:

Mit jelenthet ez a visszatérő rémálom?

Figyelt kérdés

szóval,azt álmodom(mindíg ugyanaz),hogy egy suli buliból(éjjel) megyek haza 2 osztálytársammal.és egy eltérő uton megyünk,de nem tudom,hogy miért.amikor arra megyünk meglátok egy kapucnis személyt a sötétségbe és mondom,hogy forduljunk vissza.visszafelé megyünk,de az egyik osztálytársam eltűnik.akkor a hazafelé vezető uton megyünk és már nincs velem az az 1 osztálytársam se,hátra fordulok és ott van felakasztva ilyen szögesdróttal a semmibe és mellette ott van az a kapucnis valaki. felülök a biciklimre(nem tudom,hogy hogy került oda a biciklim) és

hajtok hazafelé ahogy csak bírok.akkor beleakadok egy szögesdrótba(a bicikli kereke meg a lábam is)és az a valaki leakarja csapni a fejed,de kiszabadulok és futok a semmibe.ekkor észreveszek egy házat és bemegyek. ott a házba ismerősök vannak és megkérem őket,hogy hívják fel a szüleimet,hogy jöjjenek értem. csörög a telefon,hogy itt vannak az utcán és kérdezik,hogy felhajtsanak-e értem(autóval vannak),de én azt mondom,hogy várjanak meg,mindjárt ott leszek. látom az autót és futni kezdek.a kapucnis alak ott áll a egy fa alatt és engem néz vigyorogva. leérek az autóhoz és már nyitnám ki az ajtót,amikor észreveszem,hogy a szüleim halottak.a kapucnis alak meg közeledik felém egy baltával...

és ilyenkor felébredek.sosem jutok el az álom végére.mindíg ekkor ébredek fel.


2012. ápr. 2. 14:02
 1/2 anonim válasza:
Ugye az álmainkban az emlékeinket és a vágyainkat na meg a félelmeinket dolgozzuk föl. Az embernek vannak rossz emlékei, félelmei. Valami olyan hatással van rád, hogy az agyad nem képes túllépni rajta.
2012. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem a horror filmeket.a kapucnis alak az egyik horror filmből van(most jutott fel,mert újra megnéztem azt a filmet.)nem nagyon rettegtem ezen a filmen.lehet,hogy a tudatalattim az álmaimba dolgozza fel a félelmet
2012. ápr. 2. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!