Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő rémálom!? Elemzés?

Visszatérő rémálom!? Elemzés?

Figyelt kérdés
Visszatérő álom heti kb. 1-2. A sötétben ébredek és próbálom felkapcsolni a villanyokat amik folyamatosan kiégnek. Egyfolytában sötétben vagyok és nem találom a fényt. Közben rettegek valamitől. Nem a sötéttől hanem nem tudnám megmagyarázni mitől. Egyszerűen csak borzalmas félelmet érzek. Ha felkelek többször is tovább álmodom.
2010. dec. 2. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
szerintem igy jeleznek neked ,hogy vlk figyel és ártani akar. egy negativ dolog. sztm
2010. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit se jelent. Valószínüleg stresszes vagy és rossz a hangulatod mostanában, azért álmodsz rosszakat :)
2010. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alvásparalízis

Ha tudsz mozogni, akkor viszont azon belül egy testen kívüli élmény. Ha visszatérő, akkor keress fel egy pszichológust. (ne rontáslevevőt meg ilyesmit)

2010. dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek az álmok már több mint 10 éve jönnek. Különböző helyszíneken (folyosókon stb.) jövök, megyek és olyan intenzívek, hogy szinte már mintha nem is álom lenne. Mikor többször visszazuhanok éjszaka ebbe az álomba, igazából felébredni arra szoktam, hogy kapcsolgatom az ágyam melletti kisvillanyt.
2010. dec. 2. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Hany eves vagy? Talan a valo eletben kellene elindulnod es a feny fele. A lelekkel foglalkozni. Tulsagosan a fizikai sikon elsz, csak a fizikai igenyeidet kielegitesere koncentralsz, s nem veszel tudomast a lelek jelenleterol.

A "sotetben" botorkalsz, ez a lelek uzenete!

2010. dec. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!