Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő rémálom. Mi lehet ez?

Visszatérő rémálom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kiskoromban amikor nagyon beteg voltam, akkor álmodtam először. Feküdtem az ágyon, az ággyal szemben szüleim szobája van.

Azt álmom egyik fele abba a szobába játszódik. Óriási félelem van bennem. 3 emberféleség van a szobámba, amik vernek szét mindent, nekiesnek, nekidőlnek a falaknak, óriási búgás közepette. Zörgés van, én közeledek a szobába, nagy elnyomást érzek közben, azok a lények meg csak komunikálnak egymással, törnek, zúznak(de nem úgy, ahogy egy normális ember..nem tudom leírni). Szóval ennek a lényege az elnyomás,félelem.


2. álom

Sötétség van egy szobába. Vörös,lila,zöld emberek kezdenek egymás felé menni, itt is megvan a búgás, dörömbölés. Ezek a színes emberek egymásba rohannak, én meg szenvedek tőle, nagyon idegesít, mintha fájdalmat éreznék...


Amikor az 1. álomra gondolok kiráz a hideg...

Mit jelenthetnek ezek?

(bocs, érdekesen fogalmaztam meg)


2010. jún. 4. 22:02
 1/5 anonim válasza:
hát én ahogy olvasom és értelmezem a gyerek korodban történt valami veled,mivel én hiszek a földönkivüliekbe eltudom képzelni hogy talán elraboltak,és nem álmodtad az egészet, talán nem is álmok ...
2010. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Amikor felkeltem az ágyamban voltam:D

Kb 1-2 órás álom..nem több. Nem este szoktam ezt.

2010. jún. 4. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De azok az emberszerű lények valahonnan ismerősek.
2010. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, 22:27 válaszára értettem, hogy szerintem meg igen. (tehát álom volt, nem ufók)
2010. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nincs olyan hogy 1-2 órás álom.Az álmok másodpercek töredéke alatt játszódnak le,csak az éppen "pihenő" agynak idő kell amíg feldolgozza.És ezért olyan mintha sokáig álmodnál.Általában az álmok az alvás utolsó 3-4 másodperceiben mennek végbe.
2010. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!