Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a régen folyamat...

Mit jelent ez a régen folyamatosan visszatérő rémálom?

Figyelt kérdés

amikor kicsi voltam mindig azt álmodtam, hogy itt a folyóparton rendeztek egy városnapot, vagy nemtudom mit és volt egy hatalmas nagy gumivár amiben el lehetett bújni, volt benne csúszda. és amikor lecsúsztam a csúszdán sötét lett, és egy időután csak zuhantam (ezt a fizikai testemen is éreztem) és denevérek repkedtek körülöttem.

és addig zuhantam amíg fel nem keltem.

akkor mindig nagyon meg voltam ijedve és senkinek nem mondtam el.


2010. júl. 11. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elmúlik, ne félj.
2010. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

már kb 10 éve nem álmodok erről.

csak nagyon megmaradt.

2010. júl. 11. 11:29
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

One, Two

Freddy's coming for you

Three, Four

Better lock your door

Five, Six

Grab your crucifix

Seven, Eight

Gonna stay up late

Nine, Ten

Never sleep again


Hááá-hááá-hááá!!! (sátáni kacaj)

2010. júl. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A zuhanásos álom tipikus, csak mindenki agya mást társít a zuhanás érzéséhez képileg. Én például mindig kútba estem (szintén gyermekkori álom) és mire földet értem felébredtem. Ilyenkor mélyebb alvási fázisba zuhansz, és ez az érzés fizikailag a zuhanáshoz hasonlítható leginkább ezért álmodnak gyakran ehhez kapcsolódó képeket. Meditáció útján is elérhető ez a Zuhanás, csak hagyni kell magadat "leesni" és akkor egy új világ nyílik meg előtted. De ezt majd meglátod ha lesz kedved kipróbálni és ki is mered :)
2010. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
huu utolsó válaszoló :O engem ez érdekel!! Magyarázd el kérlek, hogy kell pontosan! Engem nagyon érdekel :D :P
2010. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ezt a meditációsat én is hallottam

apum mesélte

ilyenekkel foglalkozik

de azt mondta hogy egyedül ne próbáljam ki

mert veszélyes

állítólag olyan érzés mintha be lennék szívva :D

2010. júl. 15. 17:21
 7/11 anonim válasza:
Huu de jó neked, hogy apukád ilynekkel foglalkoik : D nekem sajnos nincsenek ilyen ismerőseim :/ Ha nagyon szépen megkérlek, el tudod nekem küldeni e-mailben, hogy ezt hogyan kell és mennyi időt vesz igénybe?
2010. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
énis még mindig kiváncsi vagyok rá!!:D
2010. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Először tanulj meg meditálni. Lazítsd el magad és zárj ki mindent a külvilágból. Csak belülre figyelj. Erre több módszer van. Mindenkinek más a kedvező. Rákereshetsz google-ba és egy csomó könyvet is lehet kapni a témában. Lépésről lépésre fogsz dolgokat érzékelni. Előbb vagy utóbb (ez egyénenként változik) jönni fog a zuhanás. (Pl: nekem is volt ilyen spontán, de mire tudatosan elértem az 1-2 hónapba beletellett, és míg le is mertem zuhanni az több mint 1 év volt, vannak viszont olyanok akiknek ez semmi problémát nem okozott). A zuhanás félelmetes érzés, így inkább az telik hosszabb időbe míg ezt a félelmedet leküzdöd. De tudod minden kapu félelmek legyőzése árán múlik. Így leszel egyre erősebb és erősebb.

Én nem mondanám hogy veszélyes de tény hogy vannak veszélyei. De ha nincsenek körülötted ártó dolgok és nem kóborolsz rázós utakon akkor többnyire veszélytelen. Mire eddig elérsz viszont kapni fogsz egy csomó útmutatást belülről és tudni fogod hogy mit kell tenni. Nem kell siettetni, csak ahogy neked kényelmes :). Ha elértél eddig és úgy érzed nem szívesen csinálnád egyedül akkor írj egy privit.

Illetve fontos hogy hány éves vagy, mert azért kell ehhez egy kis "bölcsesség", szóval ha nagyon fiatal vagy akkor bár könnyebben megy de tényleg lehet veszélyes az a világ, csakúgy mint ez a világ is.

2010. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még valami. Szerintem nem olyan érzés mintha be lennél szívva :). Bár nyilván ezt is mindenki másképpen éli meg. Ez jobb :)
2010. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!