Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan rosszat álmodtam, vajon...

Olyan rosszat álmodtam, vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Álmomban apukáméknél voltunk, fent az emeleten, és indulni is akartunk valahova amikor rám támadt és meg akart ölni. Nálam volt egy nagy kés, és azzal kaszaboltam, szúrkáltam, vagy 100x látszott is a vágás, meg vérzett is. De nem halt meg, nem is fájt neki, jött felém és próbált megölni. Aztán valahogy megöltem én. Erre eszembe jutott, hogy most elmegyünk autót venni és még nem néztem ki, hogy milyen legyen.


A valóságban is akarunk autót venni. Apukámat meg szeretem, és nem tudom miért álmodtam ilyet, de nagyon rossz volt.


2012. ápr. 1. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen terület van az életedeben, ahol nem érzed magadat jól, elfogadva, biztonságban, pedig úgy kellene?
2012. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából minden területen jól érzem magam...az egyetlen ami nem stimmel, hogy babát szeretnénk de nem sikerül.

De ennek mi köze az álmomhoz?

2012. ápr. 1. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Áhá... Szerintem az a baba nem véletlenül nem jön össze... Apukáddal való kapcsolatodat meg kellene vizsgálnod egy pszichológussal. Tudom, a felszínen nem látszik semmi, szereted meg minden. De úgy érzem, hatalmas, HATALMAS félelmek vannak benned, amik megakadályozzák a teherbeesést...


"próbált megölni. Aztán valahogy megöltem én"


kemény dolgok vannak itt...


Tényleg keress fel egy jó pszichológust, és meséld el neki az álmot és a babát.

2012. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, köszi, de én nem érzem ilyen hatalmasnak a problémát. :) A baba meg majd csak sikerül, ez szerencse dolga. :)

Láttam válaszoltál több álomfejtős kérdésre is. Szakember vagy?

2012. ápr. 1. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakember álomfejtésben, max. csak szőr mentén... :) Foglalkozom emberi problémákkal, s láttam már sok mindent. Azért mondom, komoly lelki oka van annak, hogy a babát nem engedi a lelked megfogantatni... S ez a probléma ebben a brutális álomban próbálja felhívni magára a figyelmedet. Mindenképp a férfiakhoz való viszonyodról van szó, ami meg ugye az apával való viszonyban gyökerezik.


Nézegess egy kicsit: [link]

2012. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!