Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelent?

Ez az álom mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a második világháború van, és egy amerikai kém vagyok. El kellett lopnom egy filmszalagot, majd visszatértem a rejtekhelyemre, és ott volt pár osztálytársam,és Palik László. Egyszer az éjszaka közepén egy fehér fiat 500-as(és mind ez kb. 1941-ben) begördült a ház elé, és láttuk hogy németek vannak benne. Elővettem mindkét légpuskámat, az egyiket odaadtam Paliknak, és a lépcsőházban megbújva megpróbáltam őket leszedni, de nem fogott rajtuk a lőszer. Ezután elfogtak minket, levittek egy piros téglákkal kirakott pincébe, ahol kínzóeszközök voltak minden felé, s engem bezártak egy szomszédos szobába.Az egyik osztálytársamnak kivették az agyát, de ő továbbra is tudott beszélni, én meg egy szellőzőaknán felmásztam az emeltre, és kinyitottam a tetőablakot hirtelen a valós házunk tetején találtam magam, volt vagy 2 méteres hó, ezt követően átugrottam a szomszéd tetőre, és lemásztam a garázshoz, ahol tudtam, hogy van egy régi Renault 4, amibe nincs motor, de hirtelen találtam egyet egy ládában, amire az volt ráírva, hogy apró kalcitok, és elmentem vele valahova, itt felébredtem.
2012. febr. 5. 21:59
 1/4 V. Péter válasza:
Szerintem a te agyadat vették ki, de még mielőtt elaludtál volna!
2012. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokat Call of Duty2-ztél álmod előtt egy sztálingrádi pályán :).Vagy egy sima pályán, de fáztál és láttad az ablakodban a havat...
2012. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés: Palikkal mi lett?:D Hová tűnt Damon Hill?
2012. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eltört a felnije:D Azt már nem tudom,hogy mi lett Palikkal.
2012. febr. 7. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!