Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig erről?

Miért álmodok mindig erről?

Figyelt kérdés
Panelházban lakunk, a ház felső felében, így mindig lifttel járunk. A lifttel kapcsolatban nincsenek félelmeim, mégis szinte minden héten álmodok olyat, hogy meghibásodik a lift vagy beszorulok vagy lezuhanok stb. Ettől függetlenül nem félek liftbe szállni. Viszont a betörőktől nagyon félek. Sosem volt itt a környéken betörés, meg tudom, hogy a gazdag helyekre szoktak betörni és ezt is nagyon gyakran álmodom. Amikor azt álmodom, hogy betörnek hozzánk, nagyon félek és utána szinte egész este nem tudok aludni. Volt mikor már olyat is álmodtam, hogy beszorultam a liftbe egy emberrel, felébredtem majd mikor visszaaludtam azt álmodtam, hogy az az ember tört be hozzánk. hogy lehetne kiűzni ezeket az álmaimból?
2012. febr. 4. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
(hogy lehetne kiűzni ezeket az álmaimból?) először is meny a liftbe és ved elő a dákod csapkod az ajtónak és közben amilyen hangosan csak bírod kiabáld hogy ne állj meg ne állj meg!!!!!!!!!!!!!!!bisztos hatni fog
2012. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

"meg tudom, hogy a gazdag helyekre szoktak betörni"


Hadd nyugtassalak meg, hogy nem :)

2012. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
a gazdag helyeken van riasztó ki menne oda ..
2012. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!