Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyton erről?

Miért álmodok folyton erről?

Figyelt kérdés
Majdnem minden este a régi barátnőmről álmodom. Nem úgy vagyunk együtt mint barátnők, hanem együtt járunk. Ez elég érdekes, mert soha nem éreztem olyat, hogy vonzódnék egy nőhöz.. Mellesleg kapcsolatban élek már lassan 4 éve. Nem tudom mire véljem ezt. Szerintetek mit jelenthet?
2011. aug. 9. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudod te. :)

A tudatalatti nem hazudik.

2011. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy nagy a valószínűsége, hogy így hipp-hopp lezbikus lettem.
2011. aug. 9. 12:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól még elfojtott hajlamok lehetnek benned, amikről nem is tudsz. Persze az is lehetséges, hogy csak az agyad randomitásának műve az egész, én nem mondtam, hogy lezbi vagy. Csak hogy előfordulhatnak benned elfojtott vágyak.


Ha ezoterikus szemszögből közelítjük meg, az is lehet, hogy a barátnődben van némi szexuális vonzalom irántad és ezt spirituálisan érzékelni tudod álmodban.

2011. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nagyon remélem h semmilyen elfolytott vágy nincs bennem :). Azért is furcsa még ez az álom, mert ezzel a régi barátnőmmel már kb. 1 éve egy szót sem beszéltem, mert nagyon megbántott. Nem is értem, hogy juthatott ilyen hirtelen eszembe, főleg így.. Remélem mihamarabb elmúlnak ezek az álmok, mert álmomban ezt teljesen természetesnek veszem, mikor felkelek pedig: fujj :S
2011. aug. 9. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ki akarsz vele békülni

mert elfojtottad az iránta érzett barátságot és az összegyülemlett és ilyen formában adja ki az agyad

2011. aug. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
53%
Könyvtár--> álmoskönyv. psszzt: csodákra képes.
2011. aug. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem teljesen biztos, hogy ez nem azt jelenti, hogy szerelmes vagy belé, vagy vonzódsz hozzá, csak egyszerűen akár milyen kicsit is, de hiányzik neked, szereted. (mint egy barátot). Tudat alatt valószínűleg kezdesz neki megbocsájtani.
2011. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 strici-muffmagus válasza:
60%
Szerintem, amikor álmodsz, akkor a gyerekkori elfojtott szexuális érzéseid jönnek fel a paradox álombéli cenzúra ellenére is, mert olyan erős! Ez annyira komoly lehet, hogy lehet kajak elvadult leszbikus mániákus állat vagy!!! (Y) Minden elismerésem:)
2011. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Ez azt jelenti, hogy be kell szervezned harmadiknak;-)
2011. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!