Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok még mindig...

Miért álmodok még mindig folyton vele? Nagyon kellemetlen!

Figyelt kérdés
Na szóval! Tini koromban volt egy igazán nagy szerelmem. Sajnos csak plátói volt,de igy is tartott vagy négy évig.addig,míg úgymond elkezdtem élni. Utána már nem is gondoltam rá szinte soha! Mostmár 23 vagyok,öt éve van kapcsolatom,és nagyon szeretem a páromat. Mégis elöfordul havonta legalább egyszer hogy vele álmodom. Olyankor valamilyen módon szerelmet vall,megcsókol. És én az álmomban vivódom,hogy öt vagy a párom válasszam. Nagyon rossz érzés. Felszakitja bennem a múltat.
2011. aug. 16. 07:58
 1/6 anonim válasza:
Hasonlóan vagyok én is, egy volt barátnömmel. Pedig már most családom van, gyerekem...
2011. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor tudod milyen rossz. Szabályosan haragszom magamra.
2011. aug. 16. 09:33
 3/6 anonim válasza:

Meséltél róla a párodnak? Ha nem, lehet, h kéne. Ha igen, akkor még nem eleget. :) De nem feltétlenül muszáj a párodnak, bárki másnak is lehet, akihez lelkileg közel állsz és szívesen meghallgat.

Hiszen azért álmodsz vele gyakran, mert nem dolgoztad fel rendesen, ami történt, vagy ami épp nem történt. Ha beszélsz, mesélsz róla, azzal helyükre kerülnek idővel a dolgok és álmodban már nem kell vele foglalkoznod. :)

2011. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tanuld meg magad mögé tenni a dolgokat, amik oda tartoznak.

Nem az álmok adják a rossz érzést, hanem te magad.

2011. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem, milyen rossz lehet:S Én még csak egy hónapja szakítottam az eddigi legnagyobb szerelmemmel, de azóta minden éjjel vele álmodom és megőrülök ettől, pedig nagyon túl akarok lépni! Egyébként azért álmodsz vele rendszeresen, mert tényleg nem tudtad a szíveddel a mai napig teljesen feldolgozni. Nem tudom, miért nem jöttetek össze végül vele, de valahogy próbáld magadban mindenképp lezárni, ha kell beszélj vele és tisztázzátok. Nekem volt egy nagyon jó barátom, aki elég aljas módon kihajított az életéből, meg se volt hajlandó beszélni az egészet, csak azt hajtogatta, hogy végzett velem. Ez már lassan 2 és fél éve történt és a mai napig álmodok róla sajnos, pont mert soha nem sikerült teljesen tisztázni a dolgot. Én azért nem lépek felé, mert tényleg nagyon szemét volt és igazságtalan volt velem.
2011. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem állna velem szóba. Sok marhaságot csináltam,zaklattam. Mentségemre 14éves voltam.
2011. aug. 21. 05:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!