Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
(Szentgotthárdon, vas megyében élek) Én egyszer azt álmodtam, hogy búcsú volt és nagyon szerettem volna venni egy régi zsebórát találtam is egyet megfogtam, nézegettem és (Szentgotthárdon van egy nagy templom és körülötte szokott lenni a búcsú) egy olyan virágszerü alakzatot láttam a templom oldalára rajzolva, amit a gyerekek szoktak körzővel rajzolni, teljesen aszimmetrikus volt, mintha elrontották volna. A zsebórára pillantottam ami kinyílt és elkezdett a mutatója visszafelé forogni és körülöttem lévő ismerős emberek megváltoztak teljesen idegennek tűntek és a ruházatuk is olyan volt, mint a középkorban. Egyből levágtam mi történt és bátrabban kezdtem viselkedni amikor egy férfi meg akart ütni egy gyereket elé álltam és nem engedtem a férfi máris eltántorodott, és tovább állt. Olyan volt a ruházatom mint egy előkelő hölgynek nagyon csodálkoztam. A városról láttam régebbi képeket, de ez még annál is sokkal régebbinek tünt. Elkezdtem keresni egy férfit akiről nem tudtam ki az, hogy néz ki, de még a nevét sem tudtam. Olyan érzésem volt, hogy csak nála lehetek biztonságban. Ösztönösen elindulta egy irányba, de nem tudtam hova tartok, mintha valami vezetett volna. Megtaláltam a férfit egyből tudtam, hogy ő az.(nem tudom miért)Olyan volt, mintha ő lenne a kivagy dokiból a doktor, aki mindent elrendez és megold. Fekete csukjás földig érő ruhája volt, mégis melegséggel töltött el a jelenléte. Amikor felém akart fordulni felébredtem. (pedig kíváncsi voltam a folytatásra)
2012. febr. 4. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hű ebből milyen jó film lehetne.. szivesen megnézném
2012. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennek a jelentése pontosan.....le kell állni a tull sok Assasin's Creed-el!
2012. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az mi?
2012. febr. 4. 17:22
 4/9 anonim válasza:

Nos, Elöszöris, "Ennek a jelentése pontosan.....le kell állni a tull sok Assasin's Creed-el!" - Ez tetszett! :D

Másodszor meg:

Kedves kérdező!

Az Assasin's Creed egy játék ami a középkorban játszódik.. csukjás emberek, stb stb.

Szerintem, ami csak is a magánvéleményem, azt jelenti, hogy a multban elrontottál valamit véleményed szerint amit talán nem is tudsz tudatosan de zavar belülről, valami személyel volt konfliktusod akivel ugyan igy érzetél stb, és álmod arra utal, hogy visszamennél az időbe is, hogy ezen javits. Most elég furán irtam le mert eléggé álmos vagyok, de remélem érted.


Üdv

2012. febr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! De utolsó nem hiszem, hogy olyan régen történt velem valami, hogy a középkorba menjek vissza.
2012. febr. 5. 09:25
 6/9 anonim válasza:
Ez olyan dolog, hogy dolog, hogy az álmok szinte 0%-os realitást tartalmaz! Inenntől kezdve miért lenne fura, hogy a középkorra mentél vissza? Az álom képzeletből van..
2012. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Túl sok filmet néztek...
2012. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hétköznap nincs időm filmet nézni:( ez hibás feltételezés
2012. febr. 6. 19:06
 9/9 anonim válasza:
Ez megint elég hülyeség, hogy 0% a realitás található az álmok jelentésében. Egyrészről mert a legtöbb valami érzelmen alapul. Ilyen az én példám is. Féltékeny típus vagyok, gyanakvó.., mily meglepő, hogy folyton azzal álmodok, hogy megcsal a párom és itt NEM az a lényeg, hogy megcsal vagy nem hanem az érzelem.. illetve a félelem. Ennyit a 0% realitásról. Gyíkfej.
2012. febr. 9. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!