Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Tanács...

Mit jelent ez az álom? Tanács kéne!

Figyelt kérdés
Felvételi előtt állok. Egy barátommal ugyanabba az iskolába szeretnénk járni. De én jelentkezek egy másik, budai iskolába. Azt álmodtam, hogy a budai iskolába járok azzal a barátommal, aki egyébként nem is akar jelentkezni abba a másik városrészi suliba. Ez mit jelent? Hogy melyik iskolába vesznek fele engem?:D Jelként gondolok az álomra:D

2012. febr. 4. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínű azért álmodtad ezt,mert szeretnéd,hogy felvegyenek oda:]]
2012. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De a kérdés az, hogy melyikbe?

Mert ugye két iskoláról beszélünk. Az egyik, ahova egy barátommal mindaketten jelentkezünk, vagy a másik, a budai?:D

2012. febr. 4. 10:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az álmodat ne próbáld jövendölésként értelmezni. Mikor álmodunk, az agyunk a velünk történt dolgokat próbálja feldolgozni. Az álmod csak azt jelzi, hogy a gondolataid napközben sokszor forognak a felvételi körül, ami teljesen érthető. Valószínűleg most arra vágysz leginkább, hogy a budai iskolába vegyenek fel, és a barátod is oda járjon veled. Szerintem győzd meg, hogy jelentkezzetek egy helyre,és akkor teljesül az álom.
2012. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!