Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy lakótelepen vagyok a mostani barátnőmmel (2hónapja vagyunk együtt) és az egyik panelből kijött a volt barátnőm (vele 7 hónapot jártam de már rég nem tartom vele a kapcsolatot.) és úgy csókolóztam a mostnai barátnőmmel, hogy lássam mi a reakció a volt barátnőm arcán. Aztán csak meglepődött de ment tovább. A barátnőm ráült valamire amire úgy emlékszem, hogy egy jégtömb, de szerintem egy láda ami vízzel van megtelítve mert betört a teteje és 4 patkány úszott benne majd gyorsan kimásztak és féltünk tőlük, arra ébredtem hogy hozzáért a lábamhoz.
2012. febr. 3. 12:51
 1/4 A kérdező kommentje:
hozzáért a lábamhoz, az egyik patkány*
2012. febr. 3. 12:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi különös,az álmoknak semmi jelentőségük nincs csak azt dolgozzák fel amire nap közben gondolsz(vagy pár nappal ezelőtt gondoltál)és ezek néha megjelennek az álmunkaban csak össze keverednek ezért van hogy néha nagy hülyeséget álmodunk.
2012. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, az agy mindent megjegyez amit lát egy pillanatra is, akkoris ha te nem veszed észre. De az álmoknak van jelentősége, tudatalatti gondolatokat tör felszínre. Persze olyan jelentősége nincs mint amit a könyvek írnak, hogy pénzem lesz, mert honnan tudná? De az álomfejtés az önmagunk megismerése igazából
2012. febr. 3. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:
A patkány az álomban mindenképp negatív jelentésű. Itt a jelenlegi barátnőddel kerültek kapcsolatba, és ez szerintem azt jelzi, h tudat alatt vmit te sem tartasz jónak a jelenlegi kapcsolatotokban, nincs teljesen rendben. Ráadásul álmodban féltékennyé akartad tenni az exedet, tehát még nem léptél túl rajta, felé húz a szíved.
2012. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!