Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmok irányítása?

Álmok irányítása?

Figyelt kérdés
Már tudok tudatosan álmodni. Legalábbis azt tudom, hogy álmodok. Viszont irányítani nem tudom az álmaimat. Meg lehet ezt tanulni? Hogyan?
2012. jan. 31. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
nem, de a sok boszorkány és varázsló válasza, akik már lvl50-en állnak persze márt mondanak
2012. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
-.-''
2012. jan. 31. 15:25
 3/16 anonim ***** válasza:
Meglehet tanulni, viszont ha nem tudod irányítani őket akkor az max féltudatos álom. Amúgy szerencsére több pszichológus is foglalkozott már ezzel a témakörrel és könyveket is jelentettek meg (Pl.: Paul Tholey vagy Patricia Garfield.), magyarul, próbáld meg az ő könyveiket beszerezni.
2012. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi.
2012. jan. 31. 16:00
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

elsőnek üzenem, hogy még trollkodni se tud.


amúgy meg lehet, szerintem. gyakorlás kérdése... vagyis én eleinte nem tudtam, hiába képzeltem olyan erősen ahogy csak tudtam dolgokat. most meg. csak rákoncentrálok valamire, és megtörténik. múltkor így akartam zenét, és hirtelen lett. :D

2012. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha rájöttél, hogy álmodsz,akkor már túlvagy a nehezén. Innentől fogva csak azt kell tudatosítanod, hogy az egész a te fejedben játszódik, a te képzeleted szüleménye. Utána nagyjából hasonló, mint amikor ébren fantáziálsz.
2012. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is rájövök az álom közepén, hogy álmodom és akkor már azt csinálok amit akarok, de ez nem tudom honnan jön, csak úgy képes vagyok rá, hogy amit akarok az úgy lesz, szerintem gyakorlással ez fejleszthető.
2012. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem amikor először sikerült nem tartott sokáig, szinte azonnal felébredtem. Második alkalommal egy rémálom volt, jól emlékszek rá, mert ott isten lettem. :D

Nagyon gátolt földhözragadt a gondolkodásmódod, először tudatosítsd, hogy mikor (tudatosan) álmodni fogsz akkor te irányítasz és minden azonnal meg fog történni.

2012. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

nem volt nehéz megállapítani, hogy álmodok.

itt, a Gyakori kérdéseken írta valaki egy kérdéshez, hogy 'hordj karórát, pillants rá, jegyezd meg az időt, nézz el másfele, nézz vissza az órára, és ez rögzülni fog az álmaidban is.' nekem karóra sem kellett.

eddigi tudatos álmaimban mindben volt óra, és ez valahogy a fejemben volt, hogy 'nézz rá, pillants el, majd nézd meg megint.'

akkor már tudtam hogy csinálhatok bármit. próbáltam arra koncentrálni, hogy legyek a szerelmemmel, valamilyen szinten el is értem, de nem volt olyan, csak mintha amikor nem alszom, elképzelek valamit.

2012. jan. 31. 18:25
 10/16 anonim ***** válasza:
van olyan módszer is ( ez jobban beválik mint az óra) hogy időközönként megállsz és megkérdezed magadtól, hogy ébren vagyok vagy álmodom? automatikusan "felébredsz" álmodban
2012. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!