Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmok irányítása?

Álmok irányítása?

Figyelt kérdés
Már tudok tudatosan álmodni. Legalábbis azt tudom, hogy álmodok. Viszont irányítani nem tudom az álmaimat. Meg lehet ezt tanulni? Hogyan?
2012. jan. 31. 15:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. febr. 1. 14:49
 12/16 anonim válasza:
Én nekem is sikerül néha De néha nehéz rájönni hogy álmodok a karórás módszert kipróbálom én is :D
2012. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Bármilyen furcsán is hangzik, én tanulás meg bármi hasonló nélkül tudom irányítani az álmaimat, de azok közül is csak a rémálmokat. Ez úgy 1-2 éve kezdődött és azóta egy darab rémálmom sincs. Nagyon praktikus tudás, bár nem értem, hogy jutott a birtokomba, hiszen az első tudatos álmom előtt fogalmam se volt, hogy létezik olyan, hogy tudatos álom.
2014. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Hiszitek ha nem azt hittem ,hogy én vagyok csak egyedül akivel ilyen történik megnyugtató ,hogy van ilyen a pszichológus is hülyének nézett amikor meséltem az esemény sorozatot. Úgy vettem észre a rémálmok építenek. Már mint a személyiségemet.
2014. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Biapernys válasza:
Nekem csak olyan volt, hogy tudtam, hogy álmodok de valahogy csak félig tudtam irányítani vagy nemtudom :D
2017. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyszer azt álmodtam,hogy az ágyból felemelkedek a levegőbe és amikor megfordultam láttam ala testemet ahogy az ágyban fekszik fel riadtam közben hallottam, hogy le esett valami a földre. fel akartam kapcsolni a villanyt mire megnyomtam a villany kapcsolót megint felébredtem. Olyan is volt amikor azt mondogattam,hogy ez csak egy álom ideje felébredni és pár perc múlva fel is ébredtem.
2019. jún. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!