Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom vagy valóság? Nagyon...

Álom vagy valóság? Nagyon megrémített. Lent írom

Figyelt kérdés
Egyik éjjel álmomban láttam magam ahogy alszok pont abban a pózban ahogy feküdtem. Valami nagyon különös energiát éreztem magam körül. Felébredtem pont egy időben anyummal. Kimentem ittam egy pohár vizet és visszafeküdtem aludni.Még nem aludtam el és megint éreztem azt az energiát és bár nem néztem hátra (mert hason feküdtem) de mintha egy teljesen fekete csukjás alakot láttam volna de viszont nem néztem hátra.Hirtelen egyik pillanatról a másikra elkezdtem félni, majd nagy nehezen elaludtam és az álmomban is egy olyan alakot láttam meg a barátaimat és hirtelen egy nagy tűz jelent meg és egy fura hang.Nem tudom megérteni ezt, hogy mi lehetett... biztosra tudom mondani, hogy a félelem az valós volt és nem az álmomban kezdődött. Kérlek segítsetek megfejteni és hagyjatok a bunkó válaszokkal.
2012. febr. 3. 18:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem lehet, hogy nem mentél ki inni hanem mindet álmodtad?
2012. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem. Biztosra kimentem inni mert reggel anyum megkérdezte, hogy miért ébredtem fel éjjel. Elég érdekes tudom de megmagyarázhatatlan érzésem volt az éjjel alatt
2012. febr. 3. 18:24
 3/14 Antimod ***** válasza:
56%

Az első mondatod testen kívüli élményre utal. A második részhez nem tudok érdemben hozzászólni.

Egyébként honnan veszed, hogy fekete csuklyás alak, ha nem néztél hátra?


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2. része alvási paralízis volt.

Bár akkor aludnia/álmodnia kellett volna végig előtte. Testelhagyás és az alvás kizárja egymást?

2012. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A fekete csuklyás alakot fogalmam sincs, hogy hogyan láthattam... csak egy kép volt bennem és az a szekrény ami mögöttem volt és a szekrény előtt állt az az alak. Elképzelhető, hogy hátranéztem csak valamiért kiment a fejemből de még mindig itt van előttem az a kép ahogy magamat látom és ahogy az az alak ott van és az az érzés is bennem van. Ha elhagytam a testemet az miért történhetett meg? Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 3. 18:56
 6/14 Antimod ***** válasza:

A csuklyás alakos rész az nekem is alvásparalízisnek tűnik. Bármi valós dolgot láttál a szobában? Pl. óra, ami tudod, hogy mennyit kell, hogy mutasson?


"Ha elhagytam a testemet az miért történhetett meg?"


Nagyon jó kérdés, nem tudom, mi okozza ezeket.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze volt óra ránéztem és kereken 3:30 volt. megnéztem a telefonomon is mert ott volt a fejem mellett az ágyon ott 3:29 volt. De amikor ránéztem az időre az már azután volt, hogy az ivás után visszafeküdtem.
2012. febr. 3. 19:04
 8/14 Antimod ***** válasza:

Miközben a csuklyás alakot "láttad", láttál mellett órát is, ami a (valószínűleg helyes) időt mutatta?


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem. Órát nem láttam mellette. Csak a szekrényt mögötte és amik a szekrényen voltak azokat.
2012. febr. 3. 19:11
 10/14 anonim válasza:
asztrálutazás. Érdekes dolog, nézz utána a neten
2012. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!