Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom vagy valóság? Nagyon...

Álom vagy valóság? Nagyon megrémített. Lent írom

Figyelt kérdés
Egyik éjjel álmomban láttam magam ahogy alszok pont abban a pózban ahogy feküdtem. Valami nagyon különös energiát éreztem magam körül. Felébredtem pont egy időben anyummal. Kimentem ittam egy pohár vizet és visszafeküdtem aludni.Még nem aludtam el és megint éreztem azt az energiát és bár nem néztem hátra (mert hason feküdtem) de mintha egy teljesen fekete csukjás alakot láttam volna de viszont nem néztem hátra.Hirtelen egyik pillanatról a másikra elkezdtem félni, majd nagy nehezen elaludtam és az álmomban is egy olyan alakot láttam meg a barátaimat és hirtelen egy nagy tűz jelent meg és egy fura hang.Nem tudom megérteni ezt, hogy mi lehetett... biztosra tudom mondani, hogy a félelem az valós volt és nem az álmomban kezdődött. Kérlek segítsetek megfejteni és hagyjatok a bunkó válaszokkal.
2012. febr. 3. 18:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Oké #10-es, de most azt boncolgatjuk, hogy egy testen kívüli élmény után kaphat-e az alany alvási paralízist?!
2012. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Napkiraly ***** válasza:
Szerintem testen kívüli élményed volt, nekem is volt egyszer ilyesmi, szándékosan próbáltam elhagyni testem, és 3 fekete árny állta utamat, akik latinul beszéltek visszafelé. Állítólag ezek valami őrök. Azóta nem is próbáltam ilyesmit :)
2012. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) utolsó válasz. az igen, én nagyon megijedtem volna... :D
2012. febr. 5. 00:01
 14/14 anonim ***** válasza:
Következő alkalommal ki fogsz menni az utcára és egyre távolabb,a csuklyás alaknak nem szabad hogy elengedjen eltévedni mert ha nem térsz vissza akkor vége a testnek.Érdekes módon olyan helyekre bejutsz amiről még csak nem is álmodtál,csak fárad leszel egész nap....
2012. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!