Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy egy éve azt álmodtam, hogy az osztályommal egy hegyen túraázunk, de fahidakon, amik rönkökből voltak összerakva. Ezután egy kicsit homályios a dolog, de hirtelen egy üvegfolyosóban voltam ami négyzet szerű útvonalú volt! Olyan 9:30-10:00 lehetett ahogy a nap állására emlékszem. Ezután elindzltam előre, és mögöttem jött egy lány és egy fiú. A lány rengeteget beszélt, ezzel ellentétben a fiú néma volt. Én beszéltem hozzájuk(már nem emlékszem mit) és mentem tovább. Volt a végén egy szoba, ami egyáltalán nem hasonlított a modern folyosóhoz, egy lámpa volt ott, de nqgyon sárga volt az egyész szoba, a falak fehérek, és egy ablak sem volt. Alami mosószoba lehett, mire erre gondoltam, egy páncélajtó( mosószobában páncélajtó.....) becsapódott. A 2 gyerek dörömbölt rajta. Volt abban a szobában mégegy kissebb szoba, ahol nem volt lámpa. Bementem és 3 kapcsolót làttam. Nem foglalkozva semmivel felálltam 1 dobozra, és mindet megnyomtam. Zúgás hallatszódott, majd kimentem a nagyobbik szobába, és szörnyen hideg volt! Aztán 30 másodperc múlva nyílik az ajtó, és a fiú nyitotta ki. A lány pedig mondogatta:megmentett megmentett! Ezután a folyosón át beszaladtam a hegy belselyébe. Ezután felébredtem. De tegnap azt álmodtam, hogy ez megismétlődött. Mind a 2-en emlékeztek rám, ugyanaz q helyszín, csakhogy én arra is emlékeztem, hogy jutottam ki. Szóval tudatosan ismételtük meg a dolgokat. Sajnos nem tudtam irányítani a dolgokat, nem tudtam volna kideríteni kik leettek azok. Az arcukra már nem emlékszem... MIT JELENT EZ?
2012. febr. 5. 09:11
 1/7 Mirk ***** válasza:
Az álmok nem jelentenek semmit.
2012. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenek jelentőséget tulajdonítani. Amikor álmodunk akkor az elménk, és a spirituális énünk dolgozik... Álmunkban más dimenziókat( spirituális síkokat) látogatunk, amiknek semmi jelentősége sincs. Ezek az élmények keverednek az elem élményeivel, képeivel.


Vannak álmok, amik valóban mutatnak nekünk dolgokat, kifejeznek, de az ritka, és azt nagyon drasztikusan éljük meg. Úgy, mint a valóságot, és sokk hatást válthat ki belőlünk. Azok az álmok valóban mutatnak nekünk dolgokat, magunkkal kapcsolatban, illetve rejtet félelmeink, érzéseink vetülnek ki bennük, vagy épp figyelmeztetnek, üzennek.


Ez csak egy szimpla álom volt, amit leírtál, semmi jelentés tartalommal, és ha ismétlődik, az is előfordul. De nem hinném, hogy ennek bármi mondani valója lenne.

2012. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben :D
2012. febr. 5. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Esküszöm ugyan ilyen álmom volt o_O csak utánam két csaj jött és nem volt arcuk
2012. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez furcsa :O
2012. febr. 6. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt hallottamhogy a "rokonlelkűek" hasonlóakat álmodnak. :s fura
2012. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:S
2012. febr. 6. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!