Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthat...

Ez az álom mit jelenthat talán a Dédim érkezett engem meglátogatni?

Figyelt kérdés

Azt almodtam ,hogy az edédlőben a legjobb barátnőmmel ültünk és valami zajt hallotunk a szüleim hálo szobajában.Amikor a szobába belépünk akkor egy picit más volt mert voltak ott valamilyen fiokok.és amikor vissza fordultunk mert mentünk vissza az ebédlőbe és akkor a hátunk mögött volt az Anyu meg a Dédi és az anyu mondta ,hogy itt van akkor én meg megöleltem a Dédit és elekzdtemtőle kérdezni minden félét tettem fel három kérdést nekije:

1,Találkozott-e Istennel arra azt felelte ,hogy nem

2,Az Isten életrje keltenne egy mese figurát arra azt válaszolta ,hogy nem tudja.

3,Meg kérdeztem tőle ,hogy multkor nem-e ő nyitogatta az edéblőben a kredenceta fiokokat és ő azt válaszolta ,ogy igen :O )és multkor magam voltam otthol mert az anyu meg az apu dolgozott és valaki tényleg nyitogatta őket épp vasaltam a hajam és hallotam ,hogy ki-be csúkodik...és amikor meg néztem akkor az eggyik szekrény félig nyitva volt nagyon megilyedtem. Ilyesmi szekrényünk van [link] és hallotam és amikor megnéztem akkor az ami a téve felett van az az ajto félig nyitva volt és amikor ott néztem a tévé-t akkor még teljesen nyitva volt és magam voltam a házban nem volt itt senki.Szerintetek a Dédi volt az?



2012. jan. 22. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ő. Kommunikálni szeretne veled/veletek. Jól tetted, hogy álmodban kérdezgetted! A halott szeretteink gyakran meglátogatnak minket-ha zajokat idéz elő, és tárgyakat mozgat, akkor el akar valamit mondani. Az álmok világában pedig lehet beszélgetni is-ha legközelebb vele álmodsz, kérdezd meg miért jött.
2012. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!