Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek az álomnak mi a jele?...

Ennek az álomnak mi a jele? (lent)

Figyelt kérdés

A vége hülyeség lesz de akkor olyan kiváncsi vagyok ,hogy mit jelenthet ez az álom:

-Avval kezdődöt ,hogy vissza kerültem az én régi osztályomba.(mert elemntem vagy is el fogok emnni más suliba nem lehet itt kibírni)és a régi helyemre és úgy éreztem magam meg tisztáro olyan volt mint a Titanicban a vége amikor az a asszony újra fiatal lesz és újra a hajon van és találkozik a szerelmével és meg csokolják egymást.Totál olyan volt és ott volt az a gyerek aki nagyon tetszik (hozzám teszem ö is elmegy ebből az iskolábol csak más más helyre megyünk el.) és én meg le ültem majd fel áltam és megöleltük egymást (nem nagyon emlékszem mindenre de aszthiszem elcsatant egy csok is.)Mindenki nagyon csenben volt az egész osztály csak én és ő nem a többiek meg se mozdultak.Majd )most jön a hülye része.Hirtelen mindenki elkezdett sírni zokogni mert a Tolvai Reni elhunyt :( (ne nézetek hülyének kérlek)...De meg változott körülöttem minden az az asztal is meg tiszta sötét lett minden.Majd hirtelen egy úton találtam magamat (azta az utat ismerem) és én a legjobb barátnőm és az a gyerek aki tetszik Bmx-eztünk nagyon jo kedves volt velem...a többit nem mondom mert nyag hülyeség.


2012. jan. 22. 19:01
 1/2 anonim válasza:
Sztem azt akarta jelenteni, hogy azzal a gyerekkel nem kéne külön úton folytatni.
2012. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 masni1 ***** válasza:
Az álom csak az agy fantáziálása, csak annyit jelent, hogy ezekkel a dolgokkal foglalkozol ébren.
2012. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!