Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem tudok álmomban...

Miért nem tudok álmomban harcolni?

Figyelt kérdés
Akárhányszor olyat álmodok hogy vissza kéne ütni vagy rúgni, nem tudok mert olyan mintha ledermednék, mintha több 100 kilosak lennének a végtagjaim.
2012. jan. 19. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
En elfutni nem tudok ugyan igy mintha 1 tonnasak lennenek a labaim
2012. jan. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
miért?? komolyan nem jössz rá magadtol? vagy csak azt akarod hogy valaki mástol halld? azért nem tudsz vissza ütni mert nincs önbizalmad, és nem hiszed hogy képes lennél rá, de gondolom ezt tudod te is...
2012. jan. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 horrendas ambages ca ***** válasza:
Igen,ez rohadt idegesítő :D Régen volt egy visszatérő álmom,hogy egy labirintusba voltam és mindenféle szörny támadt rám.A labirintus közepén ottvolt Dracula és mindig valamit beszélt,már nem emlékszem.No és amikor harcolnom kellett volna vele,úgy féltem,hogy felébredtem. Ám egy nap,aztmondtam elég,nemfélek és lekaratéztam az összes szörnyel eggyütt.Ez még ovis koromban volt.Bár nem ide tartozik,de leírtam. :D Viszont 1 éve álmodtam én is sokszor,hogy elkezdem lendíteni a kezem,hogy kapjon az illető és bamm,a kezem a levegőben dermed. Viszont egyszer ez is megtört,mivel a kezem nem dermedt hanem beleszállt egyenesen az arcba,szóval biztos valami életbeni esemény miatt volt.De még nem tudom mi miatt.
2012. jan. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 horrendas ambages ca ***** válasza:
Második! Ez nem feltétlen önbizalom kérdése,nekem személy szerint,amióta az eszemet használom(évek óta) nincs önbizalom hiányom.Tehát én nem ennek a számlájára írnám.
2012. jan. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Én mintha azt olvastam volna egyszer, hogy ez azért van, mert miközben alszol, elfekszed a végtagjaid, vagy valami ilyesmi és azért nem tudsz mozogni álmodban :D
2012. jan. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert álmodsz, a tudatalattid meg ki tudja milyen okból úgy döntött, hogy nem hagy visszaütni. Az álmokban elég gyakran hátráltatnak minket tudatalatti dolgok. Gyakorold a tudatos álmodást és meg van oldva a problémád.
2012. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes. Énvelem előfordul, hogy álmomban csak rágondolok, elrugaszkodok és képes vagyok repülni, vagy legalábbis hatalmasakat ugrani. Nem tudom miért van, de jó érzés.
2012. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!