Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valora valt az almom!? Mit...

Valora valt az almom!? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszu ideje tetszik egy srac, de egy eve nem beszeltunk mar.. Egyik ejjel azt almodtam hogy irt nekem skypon, es aztan osszejottunk es jartunk, boldogok voltunk. Masnap reggel egy uj uzenetem volt tole.. Nagyon meglepodtem..es azota minden nap beszelunk, lehet hogy ez nem veletlen, es az alom tobbi resze is valora valik? Koszi a valaszokat!:)
2011. dec. 6. 06:19
 1/6 anonim ***** válasza:
ha beszélgettek(azért azt megkérdezném,hogy neten-e,vagy élőben? ugyanis nem ugyanaz a kettő),szóval ha beszélgettek,akkor jó úton vagytok...így tovább...ha a dolog még nem személyes,és megvan egymás iránt a kellő bizalom,tegyétek személyessé mielőbb a beszélgetéseiteket...
2011. dec. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
hűha, rád írt skypon. eszemfszom megáll, te vagy a kiválasztott
2011. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Neo, mutasd az utat kérlek!


Azonnal dugasd meg magad vele...

2011. dec. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Antimod ***** válasza:
Igen, ez érdekes. Lehet, hogy egy telepatikus jelenség volt. Nem éjjel írta az üzenetet véletlenül?
2011. dec. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mennyi értelmes lény atyaég!! Azert fura hogy irt, mert egy eve nem beszeltunk, és azert csak skype mert kulfoldon tanul juniusig:) de irta hogy szívesen lenne velem stb.. De újabb pelda kedves kommentelo ha nem tudsz valamit ne beszelj hulyeseget!;)
2011. dec. 6. 17:17
 6/6 A kérdező kommentje:
A többieknek koszi! És de ejjel irta, az idoeltolodas miatt, érdekes hogy a telepatia 10ezer kilometerrol is mukodik:)
2011. dec. 6. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!