Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valóra válhat az álmom?

Valóra válhat az álmom?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy srácba de sajnos ő márciusba kiment Angliába. Hallottam vissza a legjobb barátjától h azt mondta neki a srác h mi majdnem jártunk meg egymásra voltunk kattanva. Megkérdeztem msn-en tőle h miért nem jártunk. Azt mondta mert éretlen vagyok Oo Mikor ő 1 évvel fiatalabb nálam xD Mind1 fura a gyerek xD

Sokszor álmodok vele h haza jön vagy h megcsókol. A kedvencem mikor táncolunk a suliba xD Mióta kiment azóta szinte csak róla álmodok mindegyik álmomban benne van. Valóra válhatnak az álmok? :S Nem nagyon hiszek benne h megtörténne..


2010. aug. 28. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy szereted, és hiányzik. Modd meg neki szerintem :D
2010. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerű vágyálom. A tudatalattid üzenetei, hogy hiányzik neked, és máshogy nem léphetsz vele kapcsolatba.

Az emberek a vágyuk tárgyáról meglehetősen gyakran szoktak álmodni.

2010. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi megmondanám neki de régóta nem beszéltünk és félek h hülyének nézne =/
2010. aug. 28. 18:28
 4/5 anonim válasza:
Szerintem valóra válhat az álmod,csak attól függ hogy mennyire mesebeli.Nekem is egyszer valóra vállt az amit álmodtam,csak nem boldogságot álmodtam meg hanem a saját balesetünket.
2010. aug. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha minden éjjel vele álmodsz akkor miért kéne valóra válnia?Neked már igazi férfira sincs szükséged,mert beköltözött a fejedbe.Csak előhívod mint egy fényképet.Más lányok vergődnek hogy férfihoz jussanak,te meg minden éjjel megkapod akit akarsz.Stréber.
2010. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!