Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igaz lehet? Valóra válhat az...

Igaz lehet? Valóra válhat az álmom?

Figyelt kérdés

nagyon unom hogy van hallásom, minden egyet hasmis hangot hallok, de nem tudom kiénekelni, és hangom sincs..

ezt megelégeltem és néztem hangképző videókat interneten. skállázás, levegővétel megtanulása, stb. aztán énekeltem egy csomót és most ott vagyok hogy ki tudom énekelni a hangokat, csak a nagyonnagyon mély vagy magasakat nem (régen vagyis tegnap még a normálisakat sem), csak hangom nincs, de javul.. ha még énektanárhoz is járnék lehet hogy MEGTANULNÉK ÉNEKELNI? :DDDDDDDDDDDDDD


2011. okt. 10. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem van egy alapvető adottsága az embernek, azon nem lehet változtatni. Én ugyanez vagyok, tök jó a hallásom, leveszem hallás után a dallamokat, meghallom, ha valami hamis, de énekelni nem tudok, hiába próbálom, hallom is, hogy szarul éneklek, de egyszerűen nem tudom azt a hangmagasságot kiadni, amit szeretnék :D Rohadt idegesítő :D

Ezért inkább gitározok :D

2011. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!