Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted valóra válhat az...

Szerinted valóra válhat az álmom? Ha igen, hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok. Szeretnék alakítani egy együttest.


A mások úgy 80%-ban azt mondják, hogy szép hangom van. Igaz, sokat is éneklek! :) De ha szeretnék egy együttest, ahhoz nem csak énekes kell. Az osztályba 27-en járunk, 16 fiú, és 11 lány. Ebből kb. 24 ember zenél. (Én pl. zongorázok). Valaki hegedűl, vagy gitározik (a gitárossal jóba is vagyok, ő is együttest szeretne :)), zongorázik, dobol, szóval minden megvan, ami kell.


Szerinted lenne esélyem egy együttes megalapításával?

Nem olyan együttesre gondolok, mint pl az Omega, vagy híresek, csak olyanra, ami egy kicsit ismert, csak a suliba. Vagy néha-néha összejönnénk, és zúznánk egyet egy garázsba! :)

12/L


2010. okt. 30. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden nagy együttes így kezdi,még az Omega is így kezdte.

Úgyhogy sikerülhet.Kezdetnek beszéljétek meg,hogy ki lesz az együttes tagja.Ki lesz a dobos,gitáros énekes stb.

HA ez meg van akkor kell egy hely ahol tudtok rendszeresen gyakorolni.(valamelyik együttestag házának garázsa,vagy pincéje) Ha ez is megvan akkor oda lehet vinni a zenei felszerelést,és lehet gyakorolni.Majd megpróbálni írni egy dalt,és eljátszani..Ha már van pár dalotok amit jól begyakoroltatok,egy iskola ünnepségnél kérjétek meg az igazgatót,hogy engedje meg,hogy fellépjetek,és bemutassátok a közönségnek..Na és itt már nem árt egy nevet is kitalálni az együttesnek.

Sikerülhet,ha nagyon akarjátok,és sokat dolgoztok érte.

Ne feledd a nagy együttesek is így kezdték..

Sok sikert

2010. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a nagyon gyors választ! :)
2010. okt. 30. 12:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Sikerühet!Ha elég elszántak és kitartóak vagytok sikerülhet!


Én ismerek egy együttest,vagyis csak az egyik tagját.Egy iskolai ki mit tud erejéig jöttek össze.Aztán nagyon megtetszett nekik a dolog és tovább folytatták.A tagok nagyon jó barátok,a zenélésen kívül van más közös hobbijuk is,egy iskolába járnak/jártak.Hobbiból kezdtek együtt zenélni.

Most már van nevük és elkészült az első demójuk,volt néhány koncertjük.Fejlődnek,nagyon sokat fejlődnek!

Egyre jobbak!


Először beszélj azzal az osztálytársaddal aki szintén szeretne együttes.Mondd el neki,hogy arra gondoltál,hogy az osztályból csinálhatnátok egy együttest.Meghirdetnétek és összeállnátok.Utána már csak garázs kell próbateremnek vagy alapból próbaterem és sokat kell próbálni!

15/L

2010. okt. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Én nem hiszek ebben... De végre valaki, akinek jó a helyesírása. Így máris komolyabban veszlek. Kérd ki hozzá értők véleményét a hangodról, van olyan ember, aki csak kedves akar lenni... A banda pedig nagy munka, sok-sok sikert hozzá!
2010. okt. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sikerülni fog, hogyha nagyon szeretnéd és teszel is érte:)

Szuper, hogy ennyi idősen már ilyen komplett elképzelésed van!

Miért ne sikerülne?:)

Én is régen jártam kórusba, és nagyon szerettem énekelni. Nem lett az egészből semmi, mert végül nem ezzel kezdtem el foglalkozni, de egyik napról a másikra az ismerősöm felajánlotta, hogy elmehetnék a próbájukra énekelni, mert vokalistát keresnek az együttesükbe!

Nagyon jó érzés volt ez is:)


Én nagyon drukkolok Nektek, hogy összejöjjön!=)

2010. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Hát...nem tudom, hogy sikerülni fog-e, de bízok benne. Egy próbát megér, nem igaz? :)
2010. nov. 3. 08:48
 7/10 anonim ***** válasza:
sikerülhet de szerezz dalszövegírót is...
2010. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Előző:

XD

Mondjuk 100%-ban igazad van!

2010. nov. 4. 07:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Na és,hol tartassz ezzel az egésszel?:D


16/L

2012. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos sehol.
2012. máj. 20. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!