Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim miért nem engedik,...

Szüleim miért nem engedik, hogy valóra váltsam az álmom?

Figyelt kérdés

Most lehet rajtam röhögni, furcsálni, idiótának tartani.... akármit... de az én álmom egy gyönyörű mosoly (volt). 3 évig hordtam fogszabályzót (nagyon kényelmetlen volt), és most hogy levették őket (elég szép, szabályosak lettek a fogaim! :D:D) szeretnék fogfehérítésre menni, hogy az álmom úgymond tökéletesen beteljesedhessen.


Ez rengeteg önbizalmat, büszkességet és önbecsülést adna nekem. Már így is a fogszabik levétele után megtízszereződött az önbizalmam hát még fogfehérítés után.... :D


Szüleim kiabálnak velem, ha felhozom a témát. Azt mondják elmebeteg vagyok meg ilyenek....

Most 75%-os kedvezménnyel találtam egy rendelőt ahol megcsinálják 25 ezerért. Menjek?


2011. jún. 29. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Menj. 25 ezer nem sok.


Amúgy hol van ez a rendelő?

2011. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szüleim azzal érvelnek, hogy ezt a pénzt másra is tudnám költeni.. meg hogy tönkre mennek majd a fogaim, mert lemarja a zománcot.. (ez persze hülyeség).

Ezt a pénzt tényleg tudnám másra is költeni, de mi van, ha mondjuk meghallok jövő héten, és nem tudom az álmom beteljesíteni??

Meg ez olyan fontos nekem h előbb-utóbb úgyis elmennék, nem? Mit gondoltok?

2011. jún. 29. 20:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékben egyetértek veled. Én is már kellemetlenül érzem magam, mert sárgásak a fogaim. Nem nagyon, meg így is bejövök a srácoknak, de az önbizalmamat tényleg nagyon megviseli.:D Szóval eltudom képzelni, hogy mennyire szeretnéd. Lenne rá pénzem, első lenne egy fogfehérítés nekem.:)
2011. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

IstenFerfi válasza:


menj el. csináltasd meg a tudtuk nélkül.

a fehéritést biztos ki tudod te is fizetni hiszen nem sok az.

2011. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel ennyire szeretnéd, úgysem nyugodnál addig, amíg meg nem csináltatod.

Szóval menj el.


Én pár éve 70ért csináltam fogfehérítést, kicsit többre számítottam. Fehérebbek lettek a fogaim, de nem vakítóan fehérek. Csak azért írom le, nehogy csalódj később. Meg 1-2 évente ajánlott megismételni a kezelést, főleg ha valaki cigizik, kólázik, teázik stb.

2011. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

IstenFerfi válasza:


az embernek mindig van egy álma. gondolom fiatal vagy és már fiatalon is anyagilag húzós vágyaid vannak. mi lesz később. tudjátok ez az a helyzet mikor a kisgyereknek megveszel vmi új játékot majd eljátszik vele egy darabig jövő héten meg már megint mást akar.

2011. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A fogaink színe genetikai kódunk alapján alakul ki.

nem csak az egyéneknek, de a rasszoknak is eltérő a fogszínük.

vannak különböző árnyalatok és pl tömésnél nem mindegy, h melyikkel tömik be a fogadat.


a fogfehérítés (ha ritkán csinálod) nem különösebben ártalmas, ám ezt is lehet túlzásba vinni.


Mert, h nem örökre szól!


néhány hónap, fél év és visszajön a fogad természetes színe.Azt javaslom, használj fehérítő fogkrémet, rágógumit. ezek is látható eredményt hoznak, azt a pénzt meg költsd ruhákra! ;-)


A fogad színe nem az ápoltságodtól, hanem a génjeidtől függ. Így nem lehet ciki, ha nem ragyog úgy a mosolyod, mint a tévéreklámokban a szereplőké.

2011. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én megértelek. Kétszer volt fent az állandó fogszabim, és nekem is sárgásak a fogaim, de nem mehetek fogfehérítésre.


Szerintem, ah tényleg ennyire szeretnéd, akkor mondd meg nekik, hogy lehet, hogy vehetnél belőle ékszert, meg ruhát, sminket, könyvet, akármit, de neked most ez fontos. Ráadásul ez egy elég kedvező ár!


Saját zsebből fizetnéd?

2011. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25.000.-Ft kb a 100%, top ár. Mellesleg-tényleg visszaáll az eredeti szín. Vagy nem eszel, nem iszol semmit, míg élsz.
2011. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!