Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van ez? Többi lent.

NecroGeron kérdése:

Miért van ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
eggyik nap arra ébredtem fel h alszok.. utánna megint és ez ismétlődött 10x.... az utolsónáal azt álmottam h egy boszorkány kádjában vagyok és éppen alám rakott tüzet és meg akartfőzni..:O :OO Miért van ez????:OO UI: ezen kívül közben behuggyoztam..Kérlek írjatok valami segító kommentet!! ami nektek bevállt...előre is köszönöm.
2011. szept. 27. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Pelus?
2011. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ilyenkor a negyediknél kb csináld azt, hogy koncentrálj erősen valamire. akár az orrod előtti pontra. és felébredsz.

ui. csinálhatod rögtön.

ui. 2 az érzés nem kellemes

ui. 3 mégis kell, hogy kimehess vécére

2011. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez az alvásparalízis (feltéve, hogy valamit nem értettem félre). Elsőre rémisztő dolog, de csak meg kell nyugodni, akkor visszaalszol és pár perc múlva normálisan felébredsz.

Egyébként természetes dolog, alvás közben az agy ideiglenesen elvágja magát a testtől, hogy az ne reagáljon az álomban történő dolgokra.

2011. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!